Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza modifiye için tavsiyeler

zet

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba arkadaşlar, iyi forumlar

2016 Kasım ayından beri Ibiza 1.0 EcoTSI DSG aracımı kullanıyorum. Aracımda fabrika çıkışlı Style Plus paket, Bi-Xenon ön far ve 16" jant bulunmakta.
2 senedir severek en ufak bir problem yaşamadan kullandığım aracımı, artık garantisi bittiği için, biraz modifiye etmek istiyorum. Daha önce hiç bir aracımı yetkili servis dışında bir servise bile götürmediğim için bu konularda tecrübesizim ve sizlerin tavsiyesini istiyorum.

-Aracımın arkası bence çok yüksek, leylek gibi duruyor ve hoşuma gitmiyor. Aracımı yay ile alçaltmak istiyorum. İstanbul'da kimi tavsiye edersiniz?
-Aynı zamanda gizli özellikleri açtırmak istiyorum, nerede yaptırabilirim?
-Siyah arka spoiler ve ön lip taktırmak istiyorum, nerede yaptırabilirim?
-Aracımın hava filtresini K&N filtre ile değiştirsem sizce bir fark olur mu?
-1.0 EcoTSI için yazılım yaptıran var mı tecrübelerini paylaşabilir mi? Yazılım yapan firmaların sitelerine baktığımda hiç 1.0EcoTSI için yaptıklarını göremedim.1 litreden 110hp alıyorsun daha ne istiyorsun mu diyorlar :)

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
Yaptığım değişiklik yaptıkça fotoğraflarını buraya atarım.

Herkese iyi günler

1928819287

Herkese merhaba arkadaşlar, iyi forumlar

2016 Kasım ayından beri Ibiza 1.0 EcoTSI DSG aracımı kullanıyorum. Aracımda fabrika çıkışlı Style Plus paket, Bi-Xenon ön far ve 16" jant bulunmakta.
2 senedir severek en ufak bir problem yaşamadan kullandığım aracımı, artık garantisi bittiği için, biraz modifiye etmek istiyorum. Daha önce hiç bir aracımı yetkili servis dışında bir servise bile götürmediğim için bu konularda tecrübesizim ve sizlerin tavsiyesini istiyorum.

-Aracımın arkası bence çok yüksek, leylek gibi duruyor ve hoşuma gitmiyor. Aracımı yay ile alçaltmak istiyorum. İstanbul'da kimi tavsiye edersiniz?
-Aynı zamanda gizli özellikleri açtırmak istiyorum, nerede yaptırabilirim?
-Siyah arka spoiler ve ön lip taktırmak istiyorum, nerede yaptırabilirim?
-Aracımın hava filtresini K&N filtre ile değiştirsem sizce bir fark olur mu?
-1.0 EcoTSI için yazılım yaptıran var mı tecrübelerini paylaşabilir mi? Yazılım yapan firmaların sitelerine baktığımda hiç 1.0EcoTSI için yaptıklarını göremedim.1 litreden 110hp alıyorsun daha ne istiyorsun mu diyorlar :)

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
Yaptığım değişiklik yaptıkça fotoğraflarını buraya atarım.

Herkese iyi günler

Ekli dosyayı görüntüle 19288Ekli dosyayı görüntüle 19287

Merhaba
Eibach yay tavsiye ederim ben çok memnun kaldım voglant ta olabilir
Gizli özellikleri nerede olduğunuza bağlı açtırabilirsiniz
İstanbul Anadolu da enderelektronik Avrupa yakasın da ise grubumuz da yardımcı olan bir arkadaş var
RS tuning var sponsorumuz orayı arayıp istediğiniz herşeyi sorup öğrene bilirsiniz
Bence komple kit değilse gerekli değil yine sizin tercihiniz
Ecufast sponsorumuz kendisi ile görüşerek yardımcı olurlar hiç yoktan daha sağlıklı bilgi verirler
Megachip ile de anlaşmamız bulunuyor fakat gitmeden önce bilgi vermeniz gerekli ona göre haber verilecek kendilerine

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt