Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza hakkinda Bilgi

Üç yıldır 1.0 ecotsi kullanıyorum, araç 50bin km'ye yaklaştı bir sıkıntım olmadı.performansından da oldukça memnunum.

Merhabalar,

Arkadaşım 2016 model 1.2 TSI ya da1.0 ecoTSI otomatik Ibiza almayı düşünüyor. Motor hacmi küçük olduğu için bir sorun yaşar mi diye düşünceli. En doğru bilgiyi forumdan buluruz diye düşündüm. Yorumda bulunursaniz cok sevinirim. Herkese iyi forumlar..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hiç sıkıntı yaşatmaz performansı normaldir yani sürücüsünü fazla yormaz yakıt tüketimi de kullanıcıya bağlıdır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

6 6-.5 izmir değeri muhtemelen siz istanbuldasınız :) üzerine 1 litre daha koyun.

Ama istanbulda dikkat edersem ve yol trafiksiz ise 6.5 cok rahat görülüyor. ama bol trafikli ve gaza dikkat etmezseniz anında 7.5

1.2 tsi.

Yeni kasa 1.0 style manuel ibiza sahibiyim 2017 ekimden itibaren kullanmaya başladım. Aracım beni hiç üzmedi şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Genelde samsun sivas arası uzun yol yaptım. Ortalama 90 km sabit hızla ilerledim araçta 4 kişi + bagaj ortalama yakıtım 4.0 - 4.5 lt arasıydı. Samsun trafiğinde 5.8-6.3 lt ortalama yakıt tüketimim oluyor. Tokat trafiğinde sürekli dur kalk da 6.7-7.2 lt yakıyor. Araca ekstra olarak cam filmi , kısalar led ampül ve iç aydıblatmaları da led yaptım simdi tadından yenmez bir hal aldı , gizli özellikleride açtırdım.

Merhabalar,

Arkadaşım 2016 model 1.2 TSI ya da1.0 ecoTSI otomatik Ibiza almayı düşünüyor. Motor hacmi küçük olduğu için bir sorun yaşar mi diye düşünceli. En doğru bilgiyi forumdan buluruz diye düşündüm. Yorumda bulunursaniz cok sevinirim. Herkese iyi forumlar..

2016 1.2 TSI referance kullanıyorum çok memnunum yakıt tüketimi sıkışık istanbul trafiğinde 5-6,5 arası ancak açık trafikte 4-4,5 görüyorum ancak ben sürekli sollama yapar makas atarım vs derseniz tatmin etmeyebilir ataklık açısından. Normal şartlarda standart kullanıcıya hitap eden bir motoru var.

Geri
Üst Alt