Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza hakkinda Bilgi

2017 1.2 tsi 90 beygir 95 km sabit hızda istanbul tekirdağ arasını en iyi 5 litre tüketimle gittim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dur kalk trafikte 47 km/h gidilir mi sizce :) Adam bariz düz yolda yardırmış. Bu yüzden 5,0 ortalama normal. Hatta çok yakıyor senin araç. Ben o kadar hızda gidersem 4,5 yaktırırım o arabaya :) Dur kalk trafik hız ortalaması bu mudur :)))))

Maltepe sancaktepe arası bendeki güzergah kullanım ve trafiğe göre veri bu arkadaşlar farklı birşey idda etmiyorum başka zaman boş düz yolda da gider paylaşırım kimine göre yalan olur kimine göre ekran hatalıdır amaç bilgi paylaşmak. Lütfen bazı arkadaşlar üslubuna dikkat etsin.

Benim şaşırdıgım konu nedir? Güven bey,
biliyor musunuz ? 1.0 ecotsı fabrıka verisi şehir içi 5.1-5.9 arası İstanbul gibi sıkışık bir trafikte 1-2 lt daha fazla yakar her zaman için bu böyledir ben size yalan söylüyorsunuz demiyorum öyle birşey de ima etmiyorum hepimiz güzel sohbetler ve tecrubeler için buradayız ama birine bir bilgi verirken gerçek anlamda realist olmamız gerektiğini düsünüyorum şuan grup ta 1.2 tsı motor kullanan kaç kişi var ise soralım ben eminim ki sizin bu yakaladıgınız verileri yakalayan yok gibidir .

Bende 1.2 ibiza ile istanbul trafiğinde (yeşilpınar-okmeydanı) dur kalk 8, 9lt görüyorum altına düşemedim daha .. 3000km almıştım aracı 4900km oldu çok agresif de kullanmıyorum aslında ama dur kalk trafikte yakıyor. Aslında ortalama 1-2 litre oynasada çok yakmıyor benzin litre fiyatı 6,35 olunca göze batıyor
Henüz uzun yol yapmadım yaza kısmetse onu da test ederiz maalesef şu anlık için tüketimim 8,9lt arası

Bende 1.2 ibiza ile istanbul trafiğinde (yeşilpınar-okmeydanı) dur kalk 8, 9lt görüyorum altına düşemedim daha .. 3000km almıştım aracı 4900km oldu çok agresif de kullanmıyorum aslında ama dur kalk trafikte yakıyor. Aslında ortalama 1-2 litre oynasada çok yakmıyor benzin litre fiyatı 6,35 olunca göze batıyor
Henüz uzun yol yapmadım yaza kısmetse onu da test ederiz maalesef şu anlık için tüketimim 8,9lt arası

Yoğun trafikte normaldir. Tsi motor benzinli araçların içinde en az yakanlardan biri. Kazasız belasız kullanın aracınızı.

bugun saat 6 da levent iş çıkışı trafiğinde 9.0 u gördüm ilk defa yol acıldı etti beyoğluna geldim 8.2 ydi..
evet gecen aksam ise beyoğlu bakırköy git-gel 5.9 yakmıştım saat akşam 11 de trafiksiz..

Geri
Üst Alt