Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza Copa Lastik Ebadı

Kanuykusu7

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,

2012 Ibıza 1.4 Copa aracımı aldığımda üzerinde 195/60/15 kış lastikleri takılıydı. Yaz lastiği alacağım fakat aracın hiç bir yerinde lastik ebad bilgisini bulamadım.

Bazı internet sitelerinde araç bilgisi kısmında 185/60/15 yazılmış ancak emin olamadım. 2 lastikçiye gittim biri 185 dedi diğeri 195 dedi. İşin içinden çıkamadım size danışmaya karar verdim, orjinal boyut 185 mi dir 195 mi?

Ek olarak 2 lastikçi de daha çok bulunacağından dolayı 60 değil de 65 taktırmamı önerdi bunun dez avantajı olur mu ya da kesinlikle 60 mı taktırmalıyım.

Yardımlarınızı bekliyorum, hepinize şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar Merhaba,

2012 Ibıza 1.4 Copa aracımı aldığımda üzerinde 195/60/15 kış lastikleri takılıydı. Yaz lastiği alacağım fakat aracın hiç bir yerinde lastik ebad bilgisini bulamadım.

Bazı internet sitelerinde araç bilgisi kısmında 185/60/15 yazılmış ancak emin olamadım. 2 lastikçiye gittim biri 185 dedi diğeri 195 dedi. İşin içinden çıkamadım size danışmaya karar verdim, orjinal boyut 185 mi dir 195 mi?

Ek olarak 2 lastikçi de daha çok bulunacağından dolayı 60 değil de 65 taktırmamı önerdi bunun dez avantajı olur mu ya da kesinlikle 60 mı taktırmalıyım.

Yardımlarınızı bekliyorum, hepinize şimdiden teşekkürler.
lastikciler ellerinde kalan ürünlerini satmaya kalkar.sizin arac ibiza sc kategorisine giriyor.size uygun orjinali budur. 185 / 60 R15 88T dir

Benim araçta 2012 copa. Üzerinde ki lastikler 185/60/R15

Geri
Üst Alt