Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Amerikan park hakkında yardım..

MasterSpears

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhabalar. Seat İbiza aracım var , amerikan park yaptırmak istiyorum , sizlere bu sistem hakkında birkaç sorum olacak. Tanıdık bir oto sistemciye sordum 80 tl fiyat cekti, benim takicagim sistem yeni sistem ve sinyal yakmak istediginde akimi düşük tutmayip normal seviyede sinyal yakar dedi, böyle bişey var mi bilen birisi yardımcı olursa sevinirim. fiyat nasil daha uygun yaptıran biyer var mi? ayarli dedi bu arada. Son sorum da bu sistemi gündüz led farlariyla mi taktirmak daha mantıklı yoksa normal sarı farlarla mi? seat ibizasina Amerikan park yaptıran bı arkadaş varsa fotoğrafını çekip gonderebilir mi nasil durmus merak ediyorum. teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bende amerikan park var gizli özellik ile açtırdım. Sinyal vernce kesiyor sinyale geçiyor sonra devam

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gizli özelliklerle açtırılabiliyor. Gizli özelliklerin fiyatıda 50-75 tl civarı genelde fakat özellikleri açıcak kişiyi iyi araştırmak gerekli çünkü her özellik açan herşeyi yapamayabiliyor. Birazda yapanın bilgisine bağlı.

Bir kaç arkadaş var fakat bu konuda size daha iyi bilgiyi @dadaş34 daha net verir. Grubumuzda özellik açan arkadaşlar var diye biliyorum.

Bende istanbul fatih te oturuyorum.gizli ozellik acan yerleri arastirdim.
En iyi yerin Kartal daki Ender elektronik oldugunu duydum.ve gidip bir 2 ozellik actirdim.adamlar gecekten cok profesyonel tavsiye ederim.ben leaving home ve coming home ozellikigini actirdim.
Hatta actiktan sonra servise gittim. Direksyon tusunda problem vardi. Garantiden degistirdiler. Yani garantiyi etkilemedi.

Geri
Üst Alt