Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza - 34 EA 8859 - Before&After (Resimli)

4000-4500 tl arası jant lastik spor yay boya ve komple badi kit sistemini yapabilirsin bana da 4300 tl ye maal oldu tabi çin malı lastik koyarsan 400 tl daha azaltabilirsin fiyatı

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hemen düzeltiyim bana derken aynı işlemleri arkadaşımızı örnek alarak bende kendi aracıma uyguladım o yüzden arkadaşımıza da çok teşekkür ediyorum allah razı olsun aracı çok güzel modifiye yapmış banada kendi aracıma uygulamak düştü

aynen jantları sona bırak ön lipten başlıyım bnde sonra arka tampon ekı flan ole gderız ınsallah :D

aynen jantları sona bırak ön lipten başlıyım bnde sonra arka tampon ekı flan ole gderız ınsallah :D

Ben önce önlip ve marşpiyel takımı ile başladım sonra boyaları yaptırdım boyadan sonra egzoz a cot out sistem i yaptırdım egzozdan sonra jant lastik ve yaylar takıldı şimdi torpidoya mavi şerit aldım kalorifer kenarlarına fırsat bulunca da onları çekicem sanırım tek eksik multimedya sistemim onuda artık seneye yaparım kısmetse

Ben önce önlip ve marşpiyel takımı ile başladım sonra boyaları yaptırdım boyadan sonra egzoz a cot out sistem i yaptırdım egzozdan sonra jant lastik ve yaylar takıldı şimdi torpidoya mavi şerit aldım kalorifer kenarlarına fırsat bulunca da onları çekicem sanırım tek eksik multimedya sistemim onuda artık seneye yaparım kısmetse

inşallah en tez vakıtte onuda yaparsın

far ve sislere xenon yaptırmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.

HARİKA OLMUŞ

KAZASIZ BELASIZ İNŞ.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt