Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 2016 1.2 tsi bakım

timuçin11

Kayıtlı Üye
Arkdaşlar merhaba 2016 ibiza 1.2 tsi aracımın 30 bin km bakımı için malzemeleri internetten alıp ustaya yaptırmayı dusunuyorum yetkılı servıs 30 bin bakımına bujıler degıstırılecegı ıcın 1450 lira fiyat ıstedı bujılerde sorun yok degıstırmek ıstemıyorum sadece fıltreler ve yag ınternetten guvenılır sıte varmı bıldıgınız alabılecegımız yardımcı olurmusunuz arkadaslar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

buji değişimi size kalmış, değiştirmek istemiyorum dediğinizde değiştirmezler. 1450 lira 1000-1100 lira aralığına düşer. aracınızın garantisi devam ediyorsa servisten başka yere götürmeyin derim.

filtre için kesinlikle mann filtre markasını öneririm. www.aloparca.com güvenilir bir sitedir. aldığınız ürün kargolanmadan önce fotoğrafı çekilip sipariş sayfanıza yükleniyor. yağ için ise www.hepsiburada.com en ucuz ve güvenilir yer diye biliyorum. mobil 1 esp formula 5-30 yağ aracınıza ıuygundur. filtreler 250 tl yağ da 180 tl tutar. 50 tl de ustanız alır. bu kadar. eğer buji izterseniz 350 tl ye NGK marka buji alırsınız.

Arkadaşlar merhaba 1.2 tsi 2016 ıbıza aracım ıcın onlineyedekparca. Com adresınde 180 lira bakım malzemelerını buldum mann marka fıltrelerin hepsi motor yağı için 4 lt yeterli olur mu onu da mobil1 5W 30 formula alıcam 180 lira toplamda 360 lira işçilik haric serviste 1000 lira istemıslerdı

Otomotiv yedekparça sektöründe çalışan biri olarak ben castrol veya Grat kullanıyorum. 45.000 bakımını parçalar ve işçilik dahil Ümraniye sanayide 275 tl ye yaptırdım mann filtre seti (polen karbonlu) yağ Grat 5w30 sentetik

Cok ıyı fıyat bızım burası ufak sehir oldugundan ustalar fıyatı yuksek tutuyor bızde mecbur ınternetten ucuz bulabıldıgımız yerden almaya calısıyoruz

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt