Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza 2010 a xenon

aman elleşme ben olsam serbay abi takıp bu siteye alın bunu kullanın diyene kadar takmam adam ciğerine indi xenon un yine olmadı o yüzden yapacak birşey yok beklemekten başka.....

ben şuanlık sorunu çözdüm 5. ye tekrar taktırdım bu sefer tuttu :=) hemde süper oldu.. 10 gün felan daha kullanayım açacağım konusunu test aşamasındayız.

serbay abi xenon için cvbını alamadık hala, ben bu aralar taktırmak istiyorum fakat fiyatta uçtu takacak firma, H4 MTEC (canbox elektronik sistemine uygunmuş öyle söylüyor), 850 tl civarı dedi, bana seat ibiza 2010 referans modeline taktıran hiç sorun yaşamayan birisi lazım gidip onun xenon nundan taktırıcam...

referance ise hiç bir sıkıntı yaşamadan takabilirsiniz çünki referance paketlerde lamba arıza kontrol ecu'su yok ama elegance paket ise ben 10 ay boyunca kullandığım aracıma hiç kimse garantisini veremediği için takmamıştım(elegance paketti)
bu söylediklerim halen daha geçerli referance paketlerde arıza kontrol ecu'su(beyni) yok ampuller için plaka lambasını söktüğünüzde bile arıza vermyior.... o yüzden herhangi bir marka taktırabilirsiniz monza mesela hem uygun fiyatlıdır hemde sorunsuzdur

Geri
Üst Alt