Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 1.4 style hangi marka lpg?

Alican Turhan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2013 model yeni almış olduğum seat ibiza 1.4 style model aracıma tüp taktırmak istiyorum hangi marka tüp tavsiye edersiniz? bu konuda pek bi bilgim yok yardımcı olurmusunuz

Arkadaşlar 2013 model yeni almış olduğum seat ibiza 1.4 style model aracıma tüp taktırmak istiyorum hangi marka tüp tavsiye edersiniz? bu konuda pek bi bilgim yok yardımcı olurmusunuz

Aracı çok kullanmıyor ve yılda 15bin üstü km yapmıyor iseniz çok önerilmiyor
@dadaş34 eski aracında çok memnundu kullandığı gaz sisteminden

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Her marka uygun bizim arabalara.
Öncelikle ustanı iyi seç.
Benim arabamda landirenzo takılı. Şükür memnunum...
Brc ve atiker de kullananlar gayet memnunlar. zavoli ve lovato da var bu arada. prins bunlara nazaran biraz daha pahalı sanırım.
Kesene ve aklına hangisi yatıyorsan onu taktırabilirsin.

Kendi aracım da brc seg32 var problemsiz kullanıyorum eger lpg düsünüyorsan facebook ta ahmet nalbantoglu diye aratır veya lpg ayar merkezi com adres var burdakı arkadaslar sana aklındakı soruları cevaplar ve sıkıntısız aracına lpg taktırabılırsın

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar lpg montaj maliyeti ne kadar tutuyor bilgisi olan var mı?

LOVATO ODB II taktırdım ben sanırım bir sene olmadı ama gayet memnunum. Ankarada isen damla otogaz var onlara taktırdım ben.

Geri
Üst Alt