Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza 1.4 Signo Hakkında Genel Bilgi

Tamercn

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar, ben 2004 model ibiza 1.4 Signo 75 beygirlik olan araçtan almayı düşünüyorum genel olarak bilgi verebilir misiniz araçta kronik bir sıkıntı var mı çekişi nasıldır rampada tıkanma çekmeme gibi birşey yapar mı biraz 75 beygir olmasından çekiniyorum açıkcası genel bi bilgi verirseniz sevinirim :)

Arkadaşım 1.2 tdi 75lik polo aldı 2 ay geçti geri sattı çekiş ve konforu beğenmedi yeni kasaydı signo 1.4 tsi ise bence iyidir de dizel ı belki isteginin altında kalabilir

araç dizel değil benzinli oradan bir + sı olduğunu düşünüyorum bende, teşekkür ederim.

2004 model ibiza 1.4 Signo 100 bg kullanıyorum sorun yok satılıktır aracım

Araba senin için tutkuysa aşk'sa arabanı park edip giderken sürekli arabana bakıyorsan yolda giderken bir mağazanın vitrinine yansımasıni seyrediyorsan ve bu seni gülümsetiyorsa 1.4 motorunla 1.8T motora sellektor yapıyorsan motorun seninle konuşmaya başladığını düşünüyorsan %99 SEAT sahibisin SEAT bir aşk çocuğudur .diğerleri ise araba . SEAT ise bir makine.!

Bu açıklama her şeyi ortaya döktü sağolasın kardeşim :)

Eski aracim 1.3 multijet punto idi 75 hp 75hp ler elbette yokuşta seni hareket ettiriryor birde sen 1.4 motor düşünüyorsun hayli hayli kaldirir hee nedir tek benim sorunum suydu Araç doluyken4 5 kisi yokuşta el freni desteği gerekiyordu

Geri
Üst Alt