Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 1.2 lt TSI 105 hp DSG satışa sunuldu.

o sorun Doğuşta kronik eskiden bakkalların yaptığı zihniyet pirinç yok abi fasulye veriyim taze geldi...

aynen usta..kayadibi sc modelini satamayınca eline kalan cupra yı kakalamak için çok uğraştı ..... tabii bende de sabır tükenince doğuş maslaktan cupra siparişi verdim...:D

aynen usta..kayadibi sc modelini satamayınca eline kalan cupra yı kakalamak için çok uğraştı ..... tabii bende de sabır tükenince doğuş maslaktan cupra siparişi verdim...:D

Sonuç Cupra ise gerisi teferuattır kardeşim son gülen sen olucaksın....:eek:key:

cok enteresan bir durum acayip bir yoğunluk var bu 1.2 TSI araçlara . 1.6 TDI leon bile bu kadar tutulmadı :confused:

Bence pahalı, donanım karşılaştırması yapmadım ama aynı paraya Citroen-Ford-Kia da türlü seçenekler var, mesela Cupra bu yönden şanslı, ikamesi yok ;)

hayırlısı olsun o zaman.. :)

ascık ucuz olsaydı ablamı kandırırdım jazz dan vazgeçirirdim :) tabiki kendim için... :)

Aldık , Allah'tan hayırlısı diyelim..

[QUOTE=SErhAT;210797]Merhaba arkadaşlar ; 98 Range rover 4.6 HSE ( 3 yıl 142.000 KM ) , sonrasında 99 model VW GOLF 1.6 Comfortline ( 1 yıl 94.000 KM ) deneyimi üzerine nasipse 5-6 gün sonra SEAT IBIZA SC 1.2 TSI ile tanışacağım çok şükür aracımız geldi. ( ispanya'dan , zaten sanırım tüm SEAT'lar orda ki avrupanın en büyük fabrikasından çıkıyor , bunu Şasi no 11. harf de doğruluyor ) Yazılanları okudum , ben de 1.2 TSI 105 HP olduğu için değerlendirdim bu aracı ve de takip ediyordum , SEAT bana kalırsa bu IBIZA SC 1.2 serisi ile ya çok satış yapacak yada 1.2 tek kapı alan benim gibi bir kaç yüz arkadaşın sessiz sessiz yapılmış doğru ekonomik seçimi olmuş olarak geçmişte kalacak..

aracın ne lansmanı yapılıyor , ne de reklamı dönüyor..Sadece IBIZA SC mi ? Hayır CUPRA 'da öyle , sıfır reklam gidiyor..Sizler gibi bilinçli arkadaşların araştırmaları sonucu alınıyor...Araçla ilgili tereddütlerim yok değil , bir kere RR ve VW sonrası konforu eksik bulacağım ve iç kısımların beni tatmin etmeyeceğ muhakkak...Artık az yakıyor diye avutacağım kendimi sanırım :)))

Aracın resimlerini de kontağı çevirmek nasip olursa yine buradan paylaşırım ,

Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler , hayırlı yolculuklar dilerim...
[/QUOTE]

konfor olarak çok sorun yaşayacağını sanmıyorum... seat mesela alteayı ilk ürettiğinde 5 adet tasarım ödülü almış... 2 si dünya çapndaydı yanlş hatırlamıyorsam...

Geri
Üst Alt