Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza 1.0 style ecotsi dsg s&s

60 tl kartla 70 tl
-kadran selamlama
-arka parkları gündüz LED'leri ile beraber çalıştırma
-partkronik park pilot aktifi
-uzun farlarla beraber sislerinde yanması
-ek yakıt litre gösterimi
-tur sayacı
-katlanır ayna varsa kilitlendiğinde kapanması

Bu arada güvenilir olduğu için İstanbul sultangaziden gittim yoksa piyasada yapan var

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Iyimis

42961b93b80fa784b8eec2b828d9f9bc.jpg

Korkuteli - koycegiz civarlari

Hocam hız ortalama 75km/h farkındaysan :) trafiğin olduğu şehir içi normal kullanımlarda ortalama hız 30-40 civarında
Uzun yolda 100-1120 civarında gittim.virajlı ve inişli çıkışlı bir yol eğer biliyorsan korkuteli-muğla arasını o yüzden güzel ortalama :) araç canavar :)

4,5 litre gözüküyor basmamışsın anlaşılan :) benim 7 den aşağıya inmedi şimdilik. Ama basıyorum ivmelenme mükemmel motor sesi Harika dayanamiyorum

Hayırlı olsun hoşgeldin 1.0 eco tsi kardeşliğine bende açtırmadım daha araya Ramazan girdi İstanbul Maltepe'de güvenilir erdem elektronik var 60 liraya hakediyorlar müsait bi zamanda geçicem ben oraya

Selam,

Metin Bey var. Yardımcı olur. Sanırım Bursa'dasınız Osman Bey, Bursa 'da Vag.Com kim açıyor bilmiyorum. Belki Ender Elektroniği arayarak bilgi alabilirsiniz. Bursa içi yönlendirebilir.

Geri
Üst Alt