Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat hasar kaydı yardım

Ben size bir olay anlatayım da arkadaşlar; hepimiz bundan böyle dikkatli olalım.

Resimdeki araç bana aitti. (2011 1.4 TSİ) Alırken 5664 te “çarpma” olarak gözüken hasar kaydı, meğerse devam eden bir dava imiş ve aracın ilk sahibi bana sattıktan 9 ay sonra 26.805 tl tazminat almış. Bu da araç bendeyken şasiye işlenmiş. Ve ben bu olayı taa 2,5 yıl sonra aracı satmaya karar verince öğrendim. Araba pert fiyatına gitti Siz siz olun, aracın tramer ve hasarlarını iyi öğrenin. Dava açıp avukat tutacak zamanım ve imkanım da olmadığı için, (birde kanuni süreler varmış bu işlerde) hakkımı Allah’a havale ettim. Herkese bilgi olsun. saygılar

Ben size bir olay anlatayım da arkadaşlar; hepimiz bundan böyle dikkatli olalım.

Resimdeki araç bana aitti. (2011 1.4 TSİ) Alırken 5664 te “çarpma” olarak gözüken hasar kaydı, meğerse devam eden bir dava imiş ve aracın ilk sahibi bana sattıktan 9 ay sonra 26.805 tl tazminat almış. Bu da araç bendeyken şasiye işlenmiş. Ve ben bu olayı taa 2,5 yıl sonra aracı satmaya karar verince öğrendim. Araba pert fiyatına gitti Siz siz olun, aracın tramer ve hasarlarını iyi öğrenin. Dava açıp avukat tutacak zamanım ve imkanım da olmadığı için, (birde kanuni süreler varmış bu işlerde) hakkımı Allah’a havale ettim. Herkese bilgi olsun. saygılar
Kanuni sure sizin ogrendiginiz tarihte baslar. Yani dava acabilirmissiniz aslinda ve kazanma şansinizda yuksekken vazgecip birakmissiniz. Keske acsaydiniz.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

• Beğen
Reaksiyonlar: run7
Geri
Üst Alt