Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat full link özelliği

Arkadaşlar aracımda full link özelliği devredışı bunu nerede açtırabilirim ve ücreti nedir yardımcı olurmusunuz?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ben de bu konuyla ilgili araştırma yaptım servislede görüştüm tam 1000 tl ücret olduğunu söylediler. 1-2 ay önce de gizli özellikleri açtırmak için ender elektroniğe gitmiştim full linki de sorayım dedim henüz bizde yok ama kısa süre içinde oda olucak dedi sanırım ya sistemlerinde oturtmaya çalışıyolar yada kodları kırıcaklar çünkü araçta hazır servisten şifre gibi kodla giriyolar kısacası yaptıran birileri çıkarsa foruma düşer herhalde biz de bekliyoruz

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bu olayı en basit yurtdışında tanıdığı olan uyguna açtıra bilir
Serviste yurtdışından kod alıp adaptasyon yapıyor

Ender vs bu işi şu an yapamıyor.
Bunu yurt dışında crackleyen bir adam var UKRAYNA da öyle duydum.. o da vermiyor bu sistemi :)
Şu an servisten başka açma için bir alternatif yok..

Skoda Fabia da bile açık olarak gelen bir özellik. Leon da ekranda görüpte kullanılamaması, kapalı olması çok enteresan.. Hele ki bunu sadece servislerin yüksek ücrete açmaları. :confused: Gizli özellikler de ona keza.

Facebook' ta sağ tarafta çıkan reklamlarda Fullink açmak 700 tl diye bir reklam çıkmıştı. Facebook' ta ararsanız çıkar sanırım.

halen daha sistem android bazlı çalışan telefonlarla %100 olarak çalışamıyor. bunu dikkate alarak hareket edin. çok saçma ama ios'u %100 desteklerken android'le ilgili bir aşama kat edemediler maalesef.

ben o yüzden açtırmıyorum. serviste tam net bir bilgi veremiyor.

edit: evet, şimdi Başaran/Antalya servisini arayıp güncelleme olup olmadığını sordum ve sıkıntının halen devam ettiğini söylediler. HTC ve Sony android sürümleriyle sıkıntısız çalıştığını fakat Samsung vb markalarda halen tam olarak kullanılmadığını söyledi.

Tabii şu da çok manidar, seat'ın kendi resmi sitesinde kullanılan görsel telefonların hepsi samsung :D

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt