Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Fiyat Listesi Güncellendi ( 05.10.2009 )

iyi şöförün ESP'ye ihtiyacı yok dedin muhabbetti burda bitirdin..
muhattap almıyorum seni artık.. :D :D :D :D

iyi bir şöför nedir yiğit :D

bir çok anlamı var mesela askeriyede koca ovada tek ağaca vuran adama iyi şöför derler :D

orası tartışma konusu hatta bi konu açıyorum hemen.. :D

sana şöyle bir şey söyleyim. bir çok prof. sürüş eğitimi veren yada sürüş stillerinde uzman olan kişinin söylediğine göre abs ve esp gibi donanımları gerçek anlamda tam olarak kullanmanın mümkün olmadığı ve bazı durumlarda o donaımların hataya sebebiyet verdiği şeklinde.

ha herkes o kadar prof. sürücü değil. mesela sen sert limitlerde kullanrısn çok ihtiyacın olr ben limitlere çıkmayı sevmem sakin sessiz gider riske girmem keyfime bakarım ihtiyacım olmaz.

örnek veriyim arkadaşlar kısa mesafede ani fren abs de kazaya sebep olur! kısa mesafede düşük hızlarda ani fren yapılınca araç durmuyor bunu yaşamış biri olarak söyleyebilirim...

getirmiyolar demek ki..

evet düşük hızlarda ben de ABS yüzünden 2-3 tane kaza yaptım.. :S

Geri
Üst Alt