Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ekstra +2 Yıl Garanti Fiyatları

Yakın zamanda sıfır araç alanlardan biriyim ve +2 yıl (full life) garanti ilave ettirdim aracıma. 1070 tl gibi bir rakam ödedim. İyiki de yaptırmışım. Araç 4 yıl garantili oldu ne güzel.

Listedeki fr bizimki ise Cuprayla aynı fiyat olması çok saçma . Bence düz leon olan bizimkidir.

Yakın zamanda sıfır araç alanlardan biriyim ve +2 yıl (full life) garanti ilave ettirdim aracıma. 1070 tl gibi bir rakam ödedim. İyiki de yaptırmışım. Araç 4 yıl garantili oldu ne güzel.
hangi bayiden yaptırdın hocam

ben sordugumda ıkıbınlıra demıslerdı pekı sımdı bu garantı nelerı kapsıyor onemlı olan bu eger hıc bıseyı kapsamıyorsa bu ıkıbınlırayı kenara atarım araca bırsey oldugunda o ıkıbınle gıderırım zaten otomatık olmadıkca cok sansızda degılsen kolay kolay bırsey olmaz ayrıca garntı uzatma suresı boyunca zaten servıs bakımlardan parayı vurucak onun ıcın bıraz gereksız geldı bana zaten araba fırmları araclarına gvenıyosa kıa gbı bes yıldan asagı garantı vermezlerdı cunku bu bes yıl boyunca yetkılı servıste bakıma gırmek demek :)
bence de araç otomatik vites değilse hiç gerek yok ama otomatik olunca bide DSG gibi pahalı bi şanzıman düşünüyor insan

Insanları böyle şeylerle uğraştıracaklarına yap 5 sene garanti. 2 sene fabrika olsun geri kalan 3 seneyide doğuş versin. Hem araçları servise bağlamış olur daha çok para kazanır.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Geri
Üst Alt