Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba Sİgno 1.4 (issius) değişim..(devam edicek)

yazlık lastiklerinde sıkıntın yoksa yağmurlu hava vıızz gelir...ince ciliştirme yağmurda yavaş git kızak gibi kayar kışlık lastik bile dinlemez.kışlık lastikleri sökme zamanı geldi de gecti bile...hayırlı yolculuklar şimdiden
konuyu sıcak tutmak istedim bir onceki msjımda alıntı yapamadım burdan gırdım kusura bakma.

Kaldığımız yerden devam etmek istedim, cordobaya önce yay ardından jant lastikle kapanışı yaptık, jant bulmak cok sıkıntılı bi süreçti benim için ikinci eller cok kötü sıfırda istediğmiz jantı bulamadık 5X100 ebat bijon için cok sıkıntıymış bunu anladım. Çok kollu jant bulmak ölüm olanlarda cok kötü , bakalım yakında bi yolculuk yapıcam Ankara'ya doğru belki orda bi takas yaparsam daha iyisini bulup yeniden eklerim şuanki ebat 195/45/16 lastik ve BBS RS BLACK Darısı tüm sevenlere:)
kn hava filtren varmı...sana tavsiyem onu da al gaz tepkisi değişiyorkuduruyor mubarek :) 33-2830 cordoba kn filtresi unutma

Walla dusunmuyo degilim ama tesekkurler bilgi icin ararsam artik bilincli ariycam
2 gün önce değiştirdim bende motor temizliği yaptım spreyle...kutuyu açtım birde ne göreyim daha 2 ay olmadı filtreyi alalı kağıt filtremde 1 parmak toz nerdese tıkalı.iyi bir temizlikten sonra kn yi taktım sonucu batum a giderken yaşadım.ateş aldı gaz tepkisi değişiyor.az da olsa turbo seside değişti.motor ii nefes alması yakıt ekonomisinide beraberinde getiriyor.herşeyi yapmışsın onu da al bari tam olsun..uygun fiyatlı yeri söylerim pm atarım.145 liraya aldım 9 taksitle :) bana sormadan bişi alma :p

2 gün önce değiştirdim bende motor temizliği yaptım spreyle...kutuyu açtım birde ne göreyim daha 2 ay olmadı filtreyi alalı kağıt filtremde 1 parmak toz nerdese tıkalı.iyi bir temizlikten sonra kn yi taktım sonucu batum a giderken yaşadım.ateş aldı gaz tepkisi değişiyor.az da olsa turbo seside değişti.motor ii nefes alması yakıt ekonomisinide beraberinde getiriyor.herşeyi yapmışsın onu da al bari tam olsun..uygun fiyatlı yeri söylerim pm atarım.145 liraya aldım 9 taksitle :) bana sormadan bişi alma :p
Anlasildi bende arastiriyim ucuz bulursam hbr veririm pmden sen genede at abi adresi :)

Geri
Üst Alt