Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba kullananlara bir soru

Evet herkes böyle diyor. Şunu da çözsem aracım çok iyi olacak. Çünkü kesinlikle bir sorun var. Zaten tek bir ustaya asla bağlanmamak lazım not; fan ve rezistans için ön göğüsün sökümü şart mı?
Hayir dedim yaa petekle icice olmasi lazim...kalorifer peteği cikinca tum islemleri yaptirin...gerekise peteği degistirin .,.petek kirlidir vs...petek klima isleri yapan ustaya gidin...sokmesi basittir aslinda bende denicem kapaği sokeyim ne var arkada resimle paylasirim.az bekle 1 iki gun...benimkide kirli iyi isitiyor ama rulman ses yapiyor...kolaysa elime alirim sorun deil...denicem ben seviyorum aracimla ugrasmayi...
Evet herkes böyle diyor. Şunu da çözsem aracım çok iyi olacak. Çünkü kesinlikle bir sorun var. Zaten tek bir ustaya asla bağlanmamak lazım not; fan ve rezistans için ön göğüsün sökümü şart mı?

Geri
Üst Alt