Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat cordoba 1.4 tdi

Destan60

Kayıtlı Üye
Selam hayırlı akşamlar cordoba 1.4 tdi ilk soğuk motorda ilk çalıştırma yapınca tüketim kac da başlıyor enson ısınmasını bekledihinizde kac değere düşüyor bende 1.2 başlıyor 3.4.dk bekleyince bende en son 0.4 oluyor normalmi merak ettimde

3 4 dakika fazla en fazla 1 dakika bekleyin motoru yolda ısıtın çok yüklenmeden bekleme olayı eski motorlar için geçerli hatta jikle ile çalıştırıldı soğuk havalarda benim aracım 1.6 tdı leon 2016 ilk çalıştırmada 1,2 lerde başlıyor 0,8 0,6 arasına düşüyor ortalama 30 saniye sonra gerek yok tüketiminiz artar olduğunuz yerde beklemek ile

3 4 dakika fazla en fazla 1 dakika bekleyin motoru yolda ısıtın çok yüklenmeden bekleme olayı eski motorlar için geçerli hatta jikle ile çalıştırıldı soğuk havalarda benim aracım 1.6 tdı leon 2016 ilk çalıştırmada 1,2 lerde başlıyor 0,8 0,6 arasına düşüyor ortalama 30 saniye sonra gerek yok tüketiminiz artar olduğunuz yerde beklemek ile
Teşekkürler öyle yapiyim O zaman beklemey gerek yok bende hemen gidersem motara zarar veridigimi dusunuyordum

Geri
Üst Alt