Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat cordoba 1,4 tdi direksiyon hidrolik yağ

Cs010101

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

geçenlerde direksiyonum ağırlaştı, arabayı stop ettim. Motor bir daha marş basmadı. Akü değişikliğnden sonra her şey normale döndü. Fakat hidrolik yağınada bakmak istiyorum fakat nerede olduğunu göremedim. Bi de bu cordobaların hava filitreleri nerede? Yardımcı olursanız sevinirim.

kardeşim biz senle aynı sorunları yaşıyoruz:) şöyle ki aynısı bende de oldu direksiyon sertleşti aşırı sertleşti meğerse yağ kaçırıyormuş 800 civarı masraf çıktı yaptırmadım gittim sanayide bir arkadaşın yanına.bu arada niye gittim çünkü cordobalarda direksiyon hidroliği haznesi akünün altında sökülmesi zor bir yerde.sonra biraz yağ ilave ettik eskisinden daha yumuşak oldu.bagajda yağ duruyor azalınca yine öyle yapacam.hava filtresi akünün üst tarafında.

Geri
Üst Alt