Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba çıkma direksiyon hakkında

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, direksiyonu değiştirmek istiyorum çünkü uydurma kötü görünümlü bişey takılmış sanırım kazadan dolayı.mazur görün bazı merak ettiğim anlayamadığım noktalar var; ilkin çıkma direksiyon bulursam airbagle beraber mi satılıyor? eğer ayrı satılıyorsa airbagı almasam olurmu? airbag pahalı bir parça diye biliyorum. ikincisi 2008 den sonra fonksiyonlu direksiyonlar 2006 cordobaya uyar mı? (kontroller çalışmasa da olur)

Arkadaşlar, direksiyonu değiştirmek istiyorum çünkü uydurma kötü görünümlü bişey takılmış sanırım kazadan dolayı.mazur görün bazı merak ettiğim anlayamadığım noktalar var; ilkin çıkma direksiyon bulursam airbagle beraber mi satılıyor? eğer ayrı satılıyorsa airbagı almasam olurmu? airbag pahalı bir parça diye biliyorum. ikincisi 2008 den sonra fonksiyonlu direksiyonlar 2006 cordobaya uyar mı? (kontroller çalışmasa da olur)
airbagsiz satılıyor diye biliom...yenisi 1000 lira civarı deri direksiyonlu sport cordobalar için..2006 da direksıyondan kontrol yok biliyorum...orjınalini bulmaya çalışın
airbag almasam olur mu demen can guvenliğini düşünmeyişinden kaynaklanıyor sanırım :) kumandasız daha düşük olabilir orjınal kendi direksiyonu servisten fiyat alın derim...
upload_2017-6-23_16-9-7.png

254419200.png

airbagsiz satılıyor diye biliom...yenisi 1000 lira civarı deri direksiyonlu sport cordobalar için..2006 da direksıyondan kontrol yok biliyorum...orjınalini bulmaya çalışın
airbag almasam olur mu demen can guvenliğini düşünmeyişinden kaynaklanıyor sanırım :) kumandasız daha düşük olabilir orjınal kendi direksiyonu servisten fiyat alın derim...
Ekli dosyayı görüntüle 15427

Ekli dosyayı görüntüle 15426
en önem verdiğim can güvenliği:))) istanbul ankara çıkmacılardan fiyat alacağım. Paylaşırım. Bu arada benim araçta belki airbag yok çünkü hem ışık yanıyor hem de direksiyona uydurma bişey takılmış.

Kirli sakal abi fr sireksiyon bulabilirmiyiz orjinal cordoba için arıyorum bnde iki haftadır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kirli sakal abi fr sireksiyon bulabilirmiyiz orjinal cordoba için arıyorum bnde iki haftadır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Orjinal var tabi ki fr sport deri direksiyon...serviste var...taksit de yapiolar kredi kartina...bi kac sefer yapmistim taksit hala varmi bilemiyorum...dogus otoya servis yedek parcaya danışın fiyati yukarida belirttim

en önem verdiğim can güvenliği:))) istanbul ankara çıkmacılardan fiyat alacağım. Paylaşırım. Bu arada benim araçta belki airbag yok çünkü hem ışık yanıyor hem de direksiyona uydurma bişey takılmış.
Hurda cordoba varsa okey...kaç para fiyat bicerler bilemem

Merhaba,
benim direksiyonumun göbeği ( S amblemi) içine çöktü birde göbek kaplaması yukardan sökülmeye başladı. Sadece göbek bölgesini değiştirte bilirmiyim ve kime göstermeliyim?

Geri
Üst Alt