Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ateca hakkında

Maşallah allah kaza bela vermesin memnunmusun aractan artıları eksileri neler bizimle paylasırsan sevınırız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin

8" ekran ile mi aldınız
Anahtarsız giriş var mı

1d96a2fc197a52bb07cc85e35b133d81.jpg

Ben aracı incelemeye gittiğimde 8 inc ekran vardı. Bir ekran aracı ancak bu kadar değiştirir. Ekran devasaydı Ancak DSG vites topuzu çok içinde kalmıştı. Sanki içine gömük gibi hoş değildi

1d96a2fc197a52bb07cc85e35b133d81.jpg

Ben aracı incelemeye gittiğimde 8 inc ekran vardı. Bir ekran aracı ancak bu kadar değiştirir. Ekran devasaydı Ancak DSG vites topuzu çok içinde kalmıştı. Sanki içine gömük gibi hoş değildi

Ben inceleme yaptım ama ekran da fazla Ayar yoktu sürüş modül varmı

Öncelikle herkese teşekkür ederşm güzel dilekleri için aracı dizel tercih ettiğim için manuel olarak aldım.ekranım 8" araba gerçekten süper yani dizel olmasına rağmen motor sesini duymuyosunuz o beni cezbetti farklı bi hisse kapılıyosunuz elektrikli bagaj kapağı güzel bi hava katmış yani 1 vites te tabikide bi dizel hantallığı var ama 2 den sonra herşey istediğim gibi yani

Ben inceleme yaptım ama ekran da fazla Ayar yoktu sürüş modül varmı

Yok abi 6.5 te ne varsa bunda da bu var. Sadece App diye bir düğme var. Birkaç program yüklenebiliyor sanırım. Sürüç modunu ekrandan aşağıdaki yuvarlak düğmeye almışlar galiba.

Yok abi 6.5 te ne varsa bunda da bu var. Sadece App diye bir düğme var. Birkaç program yüklenebiliyor sanırım. Sürüç modunu ekrandan bu alttaki yuvarlak düğmeye almışlar galiba

Geri
Üst Alt