Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat araclardan gelen vukvuk rolatide ses

aknenes24

Kayıtlı Üye
Sorun çözüldü uzun zamandir cok ugrastim bu sesle triger değiştirdim gecmedi yag markasi degistirdim gecmedi devir daim degisti gecmedi sorunu

Sorun düzeltilmiş fakat detayını paylaşılmasını bekliyoruz
İyi ustalara kapımız açık her zaman ama onlarında bizlere kapısının açık olması gerekir
ADMİN

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sorun neymiş peki? Araba Metin Yurt Oto' yu mu görmek istiyormuş?:) Örneğin Ağrı' da yaşayan arkadaş rölantide değişik ses duyarsa İstanbul' a mı gelsin? Daha ayrıntılı bilgi verirseniz belki benzer sorunları olan insanlar kendi ustalarını yönlendirebilir arıza tespiti için. Teşekkürler.

Sorun neymiş peki? Araba Metin Yurt Oto' yu mu görmek istiyormuş?:) Örneğin Ağrı' da yaşayan arkadaş rölantide değişik ses duyarsa İstanbul' a mı gelsin? Daha ayrıntılı bilgi verirseniz belki benzer sorunları olan insanlar kendi ustalarını yönlendirebilir arıza tespiti için. Teşekkürler.

Sanırım arkadaşa sorunun ne olduğunu söylememişler biraz reklam kokusu var sanki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence direk isyeri sahibi kendi yazmis ne dese olmayacakti bak ne guzel soylemis sorun var ama ne oldugu belli degil yapacagi yer belli

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt