Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT ALTEA XL TABLET MULTİMRDYA+GERİ GÖRÜŞ KAMERASI ENTEGRE PROJESİ

Kod(EX)

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar altea xl 2008 1.9 dizel aracıma tablet entegrasyonu ve geri görüş kamerası ile uğraşıyorum bu projenin ana sebebi aracın orjinalliğini bozmadan tablete geri görüş kamerasını entegre edip kolay kullanılabilen bir portatif sistem kurmak sipariş verdiğim parçalar 15 gün içinde elimde olur. sonuçları foto ve videolarla paylaşıcam araştırdım aynı sistemi yapanlar var.

başarılar...aynı konu içersinde paylaşımlarınızı bekliyoruz...bende tablet düşünüyorum arabadan önce kızıma almam lazım :)

Arkadaşlar altea xl 2008 1.9 dizel aracıma tablet entegrasyonu ve geri görüş kamerası ile uğraşıyorum bu projenin ana sebebi aracın orjinalliğini bozmadan tablete geri görüş kamerasını entegre edip kolay kullanılabilen bir portatif sistem kurmak sipariş verdiğim parçalar 15 gün içinde elimde olur. sonuçları foto ve videolarla paylaşıcam araştırdım aynı sistemi yapanlar var.
Guzel bir proje. Uygulamayı bekliyoruz.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merakla bekliyorum...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt