Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat altea mı modifiye etmek istiyorum lütfen yardım...

kahraman46

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar siirtte görev yapıyorum seat altea 2005 model arabam var modifiye etmek istiyorum,yapmak istediklerim rüzgarlık takmak boya koruma çekmek v.s bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların msjını bekliyorum teşekkürler.

Sanırım Spolier takmak istiyosun araca boya koruma için se Turtelwax Tevsiyemdir amatör kullanım için idealdir:eek:key:

arkadaşalar ben sonaxtan bahsetmiyorum aracıma rüzgarlık,arka kaputa marşbiyel tarzı bir şey çekiyorlar ondan ve tavana siyah boya koruma çekiyorlar onlardan taktırmak istiyorum

arkadaşalar ben sonaxtan bahsetmiyorum aracıma rüzgarlık,arka kaputa marşbiyel tarzı bir şey çekiyorlar ondan ve tavana siyah boya koruma çekiyorlar onlardan taktırmak istiyorum

forumun 7516 üyesi var boya koruma deyince 7515 tanesi mequiars,sonax,turtle wax ve birçok markanın boya bakımı için kullanılan ürünleri anlar

Onun Adı Boye Değil kaput Koruma filmidir Cafer kardeşim Senin Araba İçin Spolier ise Efe Polyester ve benzeri fibercilere sorman gerek ama öyle çok da rahat bulunan şeyler değil onlar fakat kaput filmi yahut carbon, yada folyo kaplama olayını herkes yapıyor bir sürüde ilan var nette:eek:key:

Geri
Üst Alt