Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT ALTEA 1.9 TDİ HAKKINDA BİLGİ İSTEĞİ

TrabzonLee

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Bu aralar Seat Altea araç bakıyorum ama aile aracı almak istediğimden doğru yönde mi ilerliyorum bilgi vermenizi rica ederim. 2. el araç alacağım ve aile aracı istiyorum bagajı geniş olsun istediğimden SW veya MPV araçlar üzerinde yoğunlaştım. Seat Altea araç hiç görmediğimden Altea ile ilgili bilgi sahibi değilim. Alteanın bagaj hacmi yeterlimidir ? Kullanım olarak sürüş keyfi ve motor olarak beni üzer mi ? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Merhaba Arkadaşlar,

Bu aralar Seat Altea araç bakıyorum ama aile aracı almak istediğimden doğru yönde mi ilerliyorum bilgi vermenizi rica ederim. 2. el araç alacağım ve aile aracı istiyorum bagajı geniş olsun istediğimden SW veya MPV araçlar üzerinde yoğunlaştım. Seat Altea araç hiç görmediğimden Altea ile ilgili bilgi sahibi değilim. Alteanın bagaj hacmi yeterlimidir ? Kullanım olarak sürüş keyfi ve motor olarak beni üzer mi ? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Merhabalar.Öncelikle altea kullanıcısı olarak konfor,güvenlik,sürüş keyfi ve geniş iç hacim olarak değerlendirirsek kesinlikle bu aracı tavsiye ederim.Benim aracım 1.6 benzinli atmosferik stylance modeli 2 senedir hiç bir şekilde beni üzmedi.Diesel modelinin performans ve randıman bakımından verimliliğiyle ilgili bilgim yok.Birde bu araç dışardan göründüğü gibi büyük bir bagaja sahip değil yani sedan bir araca göre bagajı küçük sayılır.Tabi bu söylediğim XL modeli için geçerli değil.İlla bagaj geniş olsun istiyorsanız aynı kasanın arkası çıkıntılı bagajı bir miktar daha geniş Toledo modelini inceleyebilirsiniz tercih sizin.Şimdiden hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt