Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat 1.2 TSI dsg SW hakkında??

consent

Kayıtlı Üye
ben bu modelin hakkında ayrıntılı bilgi alabilirmiyim SW olması dez avantaj olabilirmi?
fiyat aralıkları, yakıtı kaskosu ve trafik sigortası gibi konular hakkında olabilir..
almayı düşündüğüm bir aile arabası olarak görüyorum...
dsg olması fiyatta veya konforda çok fark edermi?? yada dsg olmayan modelleri de varmı aynı modele ait?
yorum ve görüşlerinizi bekliyorum...

ben 1.2 manuel leon kullanıyorum motor olarak sorarsan bence 10 numara yakıt tada seni üzmez kaskoyu eski arabadan buna aktardım hasarsızlık indirimleri ve askeri personel indirimiyle axa/oyakta 500 liraya yapılmıştı araç eşimin üzerine kayıtlıydı kayın pederin asker olması bu indirimi sağladı (2007 corsa 1.2 njoy sp) 100 lira fark verdim zeyilname yaptırdım iş bitti.trafik sigoratsı fiyat listesi aşşağıdaki linkte var manuel 1.2 yokmuş leondada dsg'li 1.2 yok

http://www.seat.com.tr/seat/fiyat_listesi/fiyat_listesi.aspx

Geri
Üst Alt