Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Ekrandaki Kontrollü Uyarısı & İngiliz Anahtarının anlamı nedir ?

rüzgarın kızı

SCW Ladies
Kayıtlı Üye
Herkese Merhabalar,

29 Aralık Cuma günü, aracımı Bodrum2da sanayiye götürdüm. Motor yağı ve birkaç bakım işlemi yaptırdım.
31 Aralık Pazar günü, arabayı çalıştırdığımda ekranda kontrollü uyarısıyla birlikte ingiliz anahtarı simgesi bulunmaktaydı.

Kullanım kitapçığına baktım lakin bulamadım.

Konu hakkında desteklerinizi bekler, şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar

Herkese Merhabalar,

29 Aralık Cuma günü, aracımı Bodrum2da sanayiye götürdüm. Motor yağı ve birkaç bakım işlemi yaptırdım.
31 Aralık Pazar günü, arabayı çalıştırdığımda ekranda kontrollü uyarısıyla birlikte ingiliz anahtarı simgesi bulunmaktaydı.

Kullanım kitapçığına baktım lakin bulamadım.

Konu hakkında desteklerinizi bekler, şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar
Bakım zamanının geldiğini ifade eder muhtemelen bilgisayardan bağlanıp uyarıyı silmeyi daha doğrusu 15bin km ileri almayı unuttular tekrar giderek bu işlemi yaptırabilirsiniz

Zannederim 43 numara, açıklama da çok tatmin edici değil ama bir servise götürmenizde fayda var .
c2e07c5a47b8efec6d0662dfd2bfeb70.jpg

Geri
Üst Alt