• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat İbiza Değeri

bora55

Kayıtlı Üye
İsim
bora
Nereden
İzmir
Araç
İbiza 1.4 Reference
İyi para ile pahalı arasında fark var. Tabiki adam iyi paraya satmak isteyecektir ki hepimiz öyle isteriz. Bundan birkaç ay önce satış sitesinde 69.000 TL ye Skoda Rapid Style DSG gördüm. Bir süre takip ettim. Sonra adam ilandan kaldırdı aracı. Ben de satıldı sandım. Aradan 20-25 gün geçtikten sonra 72.000 TL ye tekrar ilana koydu.
İyi para satıcı için, pahalı ise alıcı için. Aradaki fark bu olsa gerek.
Piyasa çok ama çok uçuk.

bora55

Kayıtlı Üye
İsim
bora
Nereden
İzmir
Araç
İbiza 1.4 Reference
Yeni ibiza 84 binden başlıyor. Bu hakediyor mu ?
45 bin liraya sıfır gibi araba alıyorsun. Bir de böyle bakınca 45 bin gayet güzel gözüküyor. Ama pahalı. Olmaması gerek. Zaten konu ibiza konusu da değil. Ama ne diyim yapacak bir şey yok.

atillayalcin

Kayıtlı Üye
İsim
Atilla Yalçın
Nereden
Tekirdağ
Araç
İbiza 1.2 TSI Reference
Yeni ibiza 84 binden başlıyor. Bu hakediyor mu ?
45 bin liraya sıfır gibi araba alıyorsun. Bir de böyle bakınca 45 bin gayet güzel gözüküyor. Ama pahalı. Olmaması gerek. Zaten konu ibiza konusu da değil. Ama ne diyim yapacak bir şey yok.
Kesinlikle haketmiyor evet. Bu paralara millet almasa mecbur fiyat düşecek. Ama işte hepimiz alıyoruz maalesef.

emircax

Kayıtlı Üye
İsim
Emir emir
Nereden
Antalya
Araç
Seat Alacağım
Valla arkadaşlar ben bu segmentte corsa-fiesta-ibiza gibi modellerde daha uygununu bulamadım hatasız ve kmsi düşük araçlara bakıyorum da maalesef piyasa bizi bu fiyatlara itiyor artı olarak sıfır fiyatları o kadar çok arttı ki herkes ikinci el piyasası da bundan dolayı pahalanıyor

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt