Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Değeri

İyi para ile pahalı arasında fark var. Tabiki adam iyi paraya satmak isteyecektir ki hepimiz öyle isteriz. Bundan birkaç ay önce satış sitesinde 69.000 TL ye Skoda Rapid Style DSG gördüm. Bir süre takip ettim. Sonra adam ilandan kaldırdı aracı. Ben de satıldı sandım. Aradan 20-25 gün geçtikten sonra 72.000 TL ye tekrar ilana koydu.

İyi para satıcı için, pahalı ise alıcı için. Aradaki fark bu olsa gerek.
Piyasa çok ama çok uçuk.

Yeni ibiza 84 binden başlıyor. Bu hakediyor mu ?
45 bin liraya sıfır gibi araba alıyorsun. Bir de böyle bakınca 45 bin gayet güzel gözüküyor. Ama pahalı. Olmaması gerek. Zaten konu ibiza konusu da değil. Ama ne diyim yapacak bir şey yok.

Yeni ibiza 84 binden başlıyor. Bu hakediyor mu ?
45 bin liraya sıfır gibi araba alıyorsun. Bir de böyle bakınca 45 bin gayet güzel gözüküyor. Ama pahalı. Olmaması gerek. Zaten konu ibiza konusu da değil. Ama ne diyim yapacak bir şey yok.

Kesinlikle haketmiyor evet. Bu paralara millet almasa mecbur fiyat düşecek. Ama işte hepimiz alıyoruz maalesef.

Valla arkadaşlar ben bu segmentte corsa-fiesta-ibiza gibi modellerde daha uygununu bulamadım hatasız ve kmsi düşük araçlara bakıyorum da maalesef piyasa bizi bu fiyatlara itiyor artı olarak sıfır fiyatları o kadar çok arttı ki herkes ikinci el piyasası da bundan dolayı pahalanıyor

Geri
Üst Alt