Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza CUPRA 2011 ''34 TT 4121''

bi araştirim bakalım...bunu düşünmemiştim açıkçası...fiyat uygun olursa haklısın tercih edilebilir..

aslında frenler bana yeterli 180 200 kmh deyken sadece frene 1 defa asılma hakkın war sonra hemen şişiyor okadar dusuk hızlarda beni tatmin ediyor acıkcası....

hayatımda gördüğüm en güzel cupra inanamıyorummm :)
hayırlı olsun kaan arkadaşım kazasız belasız kullanman dileğiyle :D :D
pek sevindim ne de güzel araç maşallah :D

hayatımda gördüğüm en güzel cupra inanamıyorummm :)
hayırlı olsun kaan arkadaşım kazasız belasız kullanman dileğiyle :D :D
pek sevindim ne de güzel araç maşallah :D

teşekkür ederim iyi dileklerin için çok saol..sanırsam benim de gördüğüm en güzel cupra puhahapuhaha

teşekkür ederim Safa kardeş...farlar konusunda haklısın uzaktan baktığın zaman xenon olduğu anlaşılmıyo yanmadığı sürece....ama senin jantlarda olduğu gibi renk farklılığı ayrıcalık bence, her ne kadar şans olsada :) bu arada aracında hangi yağı kullanıyosun paylaşırsan sevinirim...

Farları boşver, anlamayan, 80 Ps İbiza sanıyor, bu daha keyifli :)

Bocanegra farlı şanslı Cupra :) Kazasız belasız keyifli sürüşler :) Darısı benim başıma her nekadar 2 ay bekliyecek olsamda :( :)

Bocanegra farlı şanslı Cupra :) Kazasız belasız keyifli sürüşler :) Darısı benim başıma her nekadar 2 ay bekliyecek olsamda :( :)

eyvallah saol :) sadece anahtarı eline alıp kontağı çalıştırdığın anı düşün..inan bana su gibi gelip geçiyo zaman..geriye dönüp o geçen 2 aya baktığın zaman sadece gülüyosun..

Geri
Üst Alt