Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Avgo Smart Multimedya

:)

PTT İstanbul Şubesinden İadeli Taahhütlü olarak gönderildi.

İbiza yı bilmiyorum ama ben leonda avgo yu kullandım çok memnun kaldım direksiyon kumandası kapı klima herşeyi gösteriyor ve aktif avgo bu işte iyi

68 FR 710 dan gönderildi

evet çok değerli yorumlar gelmiş kesin yaptırıyorum ama şu fiyat meselesi kafamı karıştırdı cihazı alıp sonra tuş takımını mı istesem servisten? yarın bi servisi arayıp fiyat alayım en iyisi. bide bu ekranda klima bilgileri vs ne görünüyor ekstra olarak kullanan abiler ?

evet çok değerli yorumlar gelmiş kesin yaptırıyorum ama şu fiyat meselesi kafamı karıştırdı cihazı alıp sonra tuş takımını mı istesem servisten? yarın bi servisi arayıp fiyat alayım en iyisi. bide bu ekranda klima bilgileri vs ne görünüyor ekstra olarak kullanan abiler ?
naptın hocam yaptıra bildinmi 4lüflaşörde içindeyse alınabilir

hocam satıcı dün aradı eline gelmiş cihaz 1400 tl ye flaşör grubu içinde anlaştık pazartesi göndercek cihazı

Geri
Üst Alt