Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 2017+ Difüzör

mustafakeskin

Kayıtlı Üye
Yeni Kasa ibiza Difüzürü için servisten fiyat teklifi aldım az önce 3870 Tl dediler, çok yüksek geldi fiyat. Aracına difüzör takan arkadaş var mı? Önerebileceğiniz model falan.

Ekli dosyalar

• 2017717162521765_Stil kiti 1.jpg
    2017717162521765_Stil kiti 1.jpg
    57.3 KB · Görüntüleme: 69
çok şık olmuş nereden aldınız ücreti nedirbirde link var atabilir misiniz. sağ taraftaki eksoz çıkışının arka tarafı açık mı birde.

Ümraniye sanayi de bir ustada yaptırdım İstanbul’da iseniz numarasını atarım 400 tl ye mal oldu sağdakinin arkası kapatıldı içi karartıldı. Gitmişken bir de dr.ecu yazılımı attırdım. İlk izlenimlerim harika!!!

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Gizli özellikler ile ne gibi özellikler kazandı aracınız. Yazılım olayı malum turbo basıncını artırılarak yapılıyor diye biliyorum. Sağlıklı oluyor mu araştırdınız mı? Birde yazılım sonrası neler değişti.

2 seçenek vardı ben standart olanı seçtim
Kadran selamlama korna ile kapama açma Amerikan park. Yazılım işini araştırdım soft yapılan yazılımın hiç bir zararı olmadığına kanaat getirdim. Şöyleki aynı motorun 115 bg otomatik versiyonu var çıkarılan değerler aşağı yukarı o değeler olduğundan mantıklı geldi

2 seçenek vardı ben standart olanı seçtim
Kadran selamlama korna ile kapama açma Amerikan park. Yazılım işini araştırdım soft yapılan yazılımın hiç bir zararı olmadığına kanaat getirdim. Şöyleki aynı motorun 115 bg otomatik versiyonu var çıkarılan değerler aşağı yukarı o değeler olduğundan mantıklı geldi

Bende ki otomatik 115 hp olan versiyon. Detaylarını bilmiyorum ama dediğiniz gibi belki de arada ki fark yazılımsaldır. Fotoğraf atmanız mümkün mü amerikan park nasıl duruyor merak ettim.

Geri
Üst Alt