Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seatınızın en sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellikleri

slm arkadalar fr leon alcamda
fr 125 hp manuel
fr 150 hp manuel
fr 150 hp dsg
fr 150 hp act dsg
leon 16tdı
araç kullanan arkadaslar yakıt tuketimi hakkında ne kadar tüketim yapıorlar yardımcı olabilirlermi özelikle 150 hp dsgve 150 hp act dsg arasındaki yakıt farkını m ediyorum

fr 125 hp manuel
fr 150 hp manuel
fr 150 hp dsg
fr 150 hp act dsg
leon 16tdı
araç kullanan arkadaslar yakıt tuketimi hakkında ne kadar tüketim yapıorlar yardımcı olabilirlermi özelikle 150 hp dsgve 150 hp act dsg arasındaki yakıt farkını m ediyorum
150 dgs aracım alali 3 ay oldu uzun süreli 8.1 genelde şehir içi kullanim 900 km şehir dışı sayılır.şehir içi kış şartlarında 8-10.5 arası.uzun yolda 4.4 ve 5.2 litrelik iki ayrı değerim var.5.2 yaptığında 650 km yaptım 4.4 yaktiginda 280 km lik bir yola gittim.genelde sakin kullanırım ama ara gazlamalar uzun yolda 180-215 arası yaptıklarım oldu.Yani genel anlamda benzin pahalı olmasa sıkıntı yok.

ne yakıyor fr ben cok yakıyor diye tdı almıstım sımdı pişmanlık yaşıyor gibiyim :D
eğer benzin fiyatları zamlanmasaydı çok iyiydi:) genel olarak şehir içi kullanımıma göre 7-8 lt arası- uzun yol 100 km hızla 4.8 110 km hızla 5.3 120 km 5.5 yaktım yolun durumuna göre az bişe oynama olabiliyor. yazın benzin ucuzken depoyu 230 TLye doldurdum hiç sıkılmadan 100 km hızla hatay fethiye arası yol yaptım 1000 km yol gittim menzil 50 yazıyordu

fr 125 hp manuel
fr 150 hp manuel
fr 150 hp dsg
fr 150 hp act dsg
leon 16tdı

2016 TDI DSG LEON var 5,8 6,0 yakıyor ama senin sürüşüne göre değişir 5,8 altına düşüremedim (şehir içi trafikte bu veriler)

1.4 TDI nin rampada en dik yokuşlarda solu kapatması.herkesi sağdan soldan tokatlaması:))3 ncü vitesde araba kral..

Bugün çok sevdiğim bir şey farkettim. Sağ far ampülüm patlamıştı. Aldım ve inanılmaz olacak ama kendim değiştirdim. Yeri çok müsait ve sistem çok rahat. Polo da anam ağladı her değiştirmeye 5-10 lira sadece değişim parası verip 15 dakkaya beklemekten. Numarada osram h7 ampul.

harici takabiliyolar direk taktır geç ;) bizimkinde fabrikasyon olarak geliyo ama bildiğin kullanışsız ve alçakta çok.
evet doğrusu bu
[doublepost=1484207486,1484117340][/doublepost]ve kapılar nedense çok hafif önceki aracım 2004 accordun kapılarına sanki kurşun doldurmuşlar öyle bir ağırdı.seatın kapıları çok hafif sanırım maliyet kaynaklı..
[doublepost=1484207875][/doublepost]
Bugün çok sevdiğim bir şey farkettim. Sağ far ampülüm patlamıştı. Aldım ve inanılmaz olacak ama kendim değiştirdim. Yeri çok müsait ve sistem çok rahat. Polo da anam ağladı her değiştirmeye 5-10 lira sadece değişim parası verip 15 dakkaya beklemekten. Numarada osram h7 ampul.
kardeşim cordobaya xenon far tavsiye eder misin?

evet doğrusu bu
[doublepost=1484207486,1484117340][/doublepost]ve kapılar nedense çok hafif önceki aracım 2004 accordun kapılarına sanki kurşun doldurmuşlar öyle bir ağırdı.seatın kapıları çok hafif sanırım maliyet kaynaklı..
[doublepost=1484207875][/doublepost]
kardeşim cordobaya xenon far tavsiye eder misin?

Ederim abi, cordobaların far içindeki çanakları xenon u daha güzel yansıtır.

sadece düzgün bir elektrikçi seç abi, tek tavsiyem o olur. xenon konusu biraz şans. 80 liraya alırsın ömürlük olur, 500 liraya alırsın 2 gün sonra bozulur. hatta led xenonlar var. özelden yazarsan bir arkadaşım satıyordu h1,h4 ve h7.

Ederim abi, cordobaların far içindeki çanakları xenon u daha güzel yansıtır.

sadece düzgün bir elektrikçi seç abi, tek tavsiyem o olur. xenon konusu biraz şans. 80 liraya alırsın ömürlük olur, 500 liraya alırsın 2 gün sonra bozulur. hatta led xenonlar var. özelden yazarsan bir arkadaşım satıyordu h1,h4 ve h7.
sağol kardeşim dediğin gibi özelden görüşürüz
[doublepost=1484754400,1484211165][/doublepost]2012 ford fiesta ve diğer bazı modellerde arka camlar hala çevirmeli..ama 1980 model mersedeste abs var elektrikli koltuk başlığı var. !!

Geri
Üst Alt