Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seatınızın en sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellikleri

Benim araçta en sevmediğim özellik kolçak kısmı, altea gibi büyük ve konforlu araç yapmışken seat nasıl olduda o kolçak kısmını yüzüne gözüne bulaştırdı.

Sıkıntı bende de oluyor. Sanki arabayı geriyorsun gibi gıcırtılar geliyor. Çok saçma bir durum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
vallaha arka taraftan inenlerde bile olduğu için artık bünye alıştı duymuyorum bile :D

hala çözemediğim bir ses var, yakın zamanda arka teker ( porya ) bilyasını değiştirdik. uğultu kesildi ama hala çözemediğim bir ses var. bir de multimedya tuşunun biri arada basılı kalıyor, tekrar klik haline getirene kadar acayip sinir ediyor.

hala çözemediğim bir ses var, yakın zamanda arka teker ( porya ) bilyasını değiştirdik. uğultu kesildi ama hala çözemediğim bir ses var. bir de multimedya tuşunun biri arada basılı kalıyor, tekrar klik haline getirene kadar acayip sinir ediyor.
duydum gördüm E 250 CGI de dahi sağından solundan gelen sebebi bilinmeyen sesler mevcut. bu yüzden Seatımızın bu kadar kusuru olsun:))

duydum gördüm E 250 CGI de dahi sağından solundan gelen sebebi bilinmeyen sesler mevcut. bu yüzden Seatımızın bu kadar kusuru olsun:))

vw den sonra seat aklımda soru işaretiydi. ama bir çılgınlık yapıp geçiş yaptım :) kar lastiği zaten ses yapıyor ıslak ve kuru zeminde, onun gürültüsü her arabada olabilir, kabulümdür ama sıfır orijinal parçayı taktıktan sonra sesin kesilmesi lazım. en ufak gıcırtısı olsa gece uykuyu kaybederim. durup dururken far ampulüm patlamış. arabayı bugün garajdan bile çıkarmadım sinirimden. var gerisini sen düşün. :D

kardeşim o noktaya temas ettiğin iyi oldu. benim seatta farkettiğim en olumsuz taraf sis farları olsun stoplar sinyaller olsun sürekli ampüller kesiyor.buna iç aydınlatmada dahil gerçekten enteresan bir olay sinirlenmekte haklısın

Kuzenim skoda superb aldı sıfır 6 ay önce arka tarafta birşeyler kopuyor dedi çok ses geliyor dedi.bagaj hayvani olduğundan birşeyler yer degistiriyordur dedim :) 2016 yılın arabası seçildi sanırım türkiyede

Geri
Üst Alt