Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seatınızın en sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellikleri

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
1.4 tdi stylance kullanıcısı olarak en sevdiğim yönü/yönleri rampada yokuşta 3 silindir olmasına rağmen muhteşem performansı adeta 2000 2500 motorlar gibi olması. gerçekten yakıt yönünden çok uygun olması. Sevmediğim yönü ise motorunun çok sesli çalışması. Artı neredeyse ful donanım olmasına rağmen kolçak yok ve arka koltuklarda ile kapılarda cep yok.

1.4 tdi stylance kullanıcısı olarak en sevdiğim yönü/yönleri rampada yokuşta 3 silindir olmasına rağmen muhteşem performansı adeta 2000 2500 motorlar gibi olması. gerçekten yakıt yönünden çok uygun olması. Sevmediğim yönü ise motorunun çok sesli çalışması. Artı neredeyse ful donanım olmasına rağmen kolçak yok ve arka koltuklarda ile kapılarda cep yok.

Bende ibiza 1.4 tdi stylance kullanıcısı olarak debriyajın çok üstte kavrayıp anormal şekilde titreşim vermesi biraz rahatsız ediyor onun dışında en sevdiğim özelliği 3 silindirli olmasına rağmen ivmelenmesi gayet başarılı (özellikle 2 ve 3.vites) ve diğer dizellere göre sesinin daha tok çıkması diyebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sevdiğim :dikey konumlu silecekler,arka kapı açma kolları,bixenon farlar
Sevmediğim:İç tıkırtılar, tavandaki tutamakları bırakınca tak diye ses çıkarması.

1.4 TDI cordoba kullanıcısı olarak motor çok iyi sesi bile artık çok hoş geliyor ancak arka diz mesafesi çok kötü dar.

1.4 Tsi 2012 Seat Leon Fr kullanıcısı olarak koltuk konforu harika. Bir kez bile ne belimin nede boynumun ağrıdığı olmadı. Atikliğini çok sevdim. Sevmediğim yönü ise park halindeyken direksiyonu çevirince arkadan gelen gıcırtı sesi(Tabi bu her fr için geçerli değildir spor yay taktırdığım için olabilir diyor.)

1.0 motor yürümez diyenleri pişman etmesi en sevdiğim yönü tartışmasız bide arka stoplarımı çok seviyorum:) kapı üstü tutacakları neden koymamışlar hala anlamadım bide keşke biraz daha yere yakın olsaydı diyorum bazen

1.4 Tsi 2012 Seat Leon Fr kullanıcısı olarak koltuk konforu harika. Bir kez bile ne belimin nede boynumun ağrıdığı olmadı. Atikliğini çok sevdim. Sevmediğim yönü ise park halindeyken direksiyonu çevirince arkadan gelen gıcırtı sesi(Tabi bu her fr için geçerli değildir spor yay taktırdığım için olabilir diyor.)

1 ay önce FR aldım bendede aynı ses var ve bende uyuz oluyorum :)

1 ay önce FR aldım bendede aynı ses var ve bende uyuz oluyorum :)
Bende aynı şekilde o sesi alıyorum yok mudur bir çaresi :D çok ince bir ses geliyor

Geri
Üst Alt