• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seatınızın en sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellikleri

Mahmut toy

Kayıtlı Üye
İsim
Mahmut toy
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
32 ap 705
Trim sesi ve dönüşlerdeki kör nokta ama seri oluşu beni mest ediyor

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
İsim
Engin Demirhanoğlu
Nereden
Samsun
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
1.4 tdi lerde motor sesi yalıtımı çok daha iyi yapılabilirdi

savas_adem

Kayıtlı Üye
İsim
Adem SAVAŞ
Nereden
İzmir
Araç
Altea XL 1.6 TDI Style
Plaka
35 GD 1345
Benim araçta en sevmediğim özellik kolçak kısmı, altea gibi büyük ve konforlu araç yapmışken seat nasıl olduda o kolçak kısmını yüzüne gözüne bulaştırdı.

sebilmihge

Kayıtlı Üye
İsim
semih bilge
Nereden
Kırklareli
Araç
Leon 1.2 TSI Style
Plaka
22 AB 838
Sıkıntı bende de oluyor. Sanki arabayı geriyorsun gibi gıcırtılar geliyor. Çok saçma bir durum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
vallaha arka taraftan inenlerde bile olduğu için artık bünye alıştı duymuyorum bile :D

ahmtsnyl

Kayıtlı Üye
İsim
Ahmet Şenyıl
Nereden
Konya
Araç
Leon 1.6 Style
Plaka
42 SN 951
hala çözemediğim bir ses var, yakın zamanda arka teker ( porya ) bilyasını değiştirdik. uğultu kesildi ama hala çözemediğim bir ses var. bir de multimedya tuşunun biri arada basılı kalıyor, tekrar klik haline getirene kadar acayip sinir ediyor.

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
İsim
Engin Demirhanoğlu
Nereden
Samsun
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
hala çözemediğim bir ses var, yakın zamanda arka teker ( porya ) bilyasını değiştirdik. uğultu kesildi ama hala çözemediğim bir ses var. bir de multimedya tuşunun biri arada basılı kalıyor, tekrar klik haline getirene kadar acayip sinir ediyor.
duydum gördüm E 250 CGI de dahi sağından solundan gelen sebebi bilinmeyen sesler mevcut. bu yüzden Seatımızın bu kadar kusuru olsun:))

ahmtsnyl

Kayıtlı Üye
İsim
Ahmet Şenyıl
Nereden
Konya
Araç
Leon 1.6 Style
Plaka
42 SN 951
duydum gördüm E 250 CGI de dahi sağından solundan gelen sebebi bilinmeyen sesler mevcut. bu yüzden Seatımızın bu kadar kusuru olsun:))
vw den sonra seat aklımda soru işaretiydi. ama bir çılgınlık yapıp geçiş yaptım :) kar lastiği zaten ses yapıyor ıslak ve kuru zeminde, onun gürültüsü her arabada olabilir, kabulümdür ama sıfır orijinal parçayı taktıktan sonra sesin kesilmesi lazım. en ufak gıcırtısı olsa gece uykuyu kaybederim. durup dururken far ampulüm patlamış. arabayı bugün garajdan bile çıkarmadım sinirimden. var gerisini sen düşün. :D

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
İsim
Engin Demirhanoğlu
Nereden
Samsun
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
kardeşim o noktaya temas ettiğin iyi oldu. benim seatta farkettiğim en olumsuz taraf sis farları olsun stoplar sinyaller olsun sürekli ampüller kesiyor.buna iç aydınlatmada dahil gerçekten enteresan bir olay sinirlenmekte haklısın

bahtitopal

Kayıtlı Üye
İsim
bahtiyar
Nereden
Zonguldak
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
67 TV 269
Kuzenim skoda superb aldı sıfır 6 ay önce arka tarafta birşeyler kopuyor dedi çok ses geliyor dedi.bagaj hayvani olduğundan birşeyler yer degistiriyordur dedim :) 2016 yılın arabası seçildi sanırım türkiyede

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
İsim
Engin Demirhanoğlu
Nereden
Samsun
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
Benim araçta en sevmediğim özellik kolçak kısmı, altea gibi büyük ve konforlu araç yapmışken seat nasıl olduda o kolçak kısmını yüzüne gözüne bulaştırdı.
kardeş 1.4 tdi stylance cordobada olmayan şey yok ama ne hikmetse kolçak hiç yok:))

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:1) Üyeleri Gör
Üst Alt