Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seatınızın en sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellikleri

Depo kapağanı anahtar ile açmak içerde tuş olsa iyi olurdu.
Trim sesleri berbat ilk serviste bildiricem.
Mercekli farın opsiyon olması
Serviste yapılan anlayışsızlık ve tutucu olmaları

Bunlar haricinde herşey çok iyi maşallah güzel gidiyor motorun önü açık
Bu para alabileceğim sıfır model en iyi araçlardan bence ilki.

Sıkıntı bende de oluyor. Sanki arabayı geriyorsun gibi gıcırtılar geliyor. Çok saçma bir durum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Alıştım artık ama her zaman olan birşey değil ayagim frendeyken daha çok oluyor o da normalmis fr süspansiyonu farklıymış öyle dediler bilemiyorum tam olarak

konunun canlı olması güzel. bu sabah işyerinin girişindeki uzun ve yüksek eğimli rampada 3. viteste uçurdu beni. hiçbir araba yetişemiyor

bu huyunu seviyorum cordoba:)))
[doublepost=1483790667,1483703758][/doublepost]Seat sever kardeşlerim aracınızın en beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yönlerini yazalım

Ben 2015 ibizamin göstergeleri çok seviyorum kapı tutamagi yok oda sinir ediyo çoğu zaman

Alıştım artık ama her zaman olan birşey değil ayagim frendeyken daha çok oluyor o da normalmis fr süspansiyonu farklıymış öyle dediler bilemiyorum tam olarak

Xds ve fr süspansiyon sistemi ile ilgili gerginlik doğru bi tabir araç gergin ve sert bir mekaniğe sahip ki doğası gereği..sıkıntı yapılacak bir durum yok hafif fren dokunuşu ile halledin aracı aldığım ilk gün dikkatimi çekmişti servise sormak yerine yurt dışında araştırdım ve doğal olduğunu öğrendim..
[doublepost=1483806666,1483806562][/doublepost]Hea en sevdiğim özelliği rengi (alor) :) motoru için maalesef 1500 km yi bekliycem ama şimdiye kadar bile 1000-2800 arası çok tatmin edici (150 act manuel)

Xds ve fr süspansiyon sistemi ile ilgili gerginlik doğru bi tabir araç gergin ve sert bir mekaniğe sahip ki doğası gereği..sıkıntı yapılacak bir durum yok hafif fren dokunuşu ile halledin aracı aldığım ilk gün dikkatimi çekmişti servise sormak yerine yurt dışında araştırdım ve doğal olduğunu öğrendim..
[doublepost=1483806666,1483806562][/doublepost]Hea en sevdiğim özelliği rengi (alor) :) motoru için maalesef 1500 km yi bekliycem ama şimdiye kadar bile 1000-2800 arası çok tatmin edici (150 act manuel)
Problem yok su an zaten araçtan gayet memnunum benimkide 150 dsg act değil ama.şehir içi biraz fazla yakıyor 8.5-10.5 arası ama uzun yol yakıttan çok memnunum 5-5.2 arası

artısıyla eksisiyle avrupa arabaların içinde en verimli en ekonomik aractır seat...trim sesi seatda kronık..sert süspansıyon vw araclarında da var amortisor yağlı olunca.......

Bugün Samsunun yoğun karında araçtan bir iş için indim tekrar gelirken baktım da cordobaya siyah rengi, duruşu ve yolda bırakmaması beni mutlu etti. İyi araba dedim. Çok daha fazla bilinirliği ve ederi olmalı tüm seat grubu araçlarının

Geri
Üst Alt