• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seatınızın en sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellikleri

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
1.4 tdi stylance kullanıcısı olarak en sevdiğim yönü/yönleri rampada yokuşta 3 silindir olmasına rağmen muhteşem performansı adeta 2000 2500 motorlar gibi olması. gerçekten yakıt yönünden çok uygun olması. Sevmediğim yönü ise motorunun çok sesli çalışması. Artı neredeyse ful donanım olmasına rağmen kolçak yok ve arka koltuklarda ile kapılarda cep yok.

kod_black

Kayıtlı Üye
1.4 tdi stylance kullanıcısı olarak en sevdiğim yönü/yönleri rampada yokuşta 3 silindir olmasına rağmen muhteşem performansı adeta 2000 2500 motorlar gibi olması. gerçekten yakıt yönünden çok uygun olması. Sevmediğim yönü ise motorunun çok sesli çalışması. Artı neredeyse ful donanım olmasına rağmen kolçak yok ve arka koltuklarda ile kapılarda cep yok.
Bende ibiza 1.4 tdi stylance kullanıcısı olarak debriyajın çok üstte kavrayıp anormal şekilde titreşim vermesi biraz rahatsız ediyor onun dışında en sevdiğim özelliği 3 silindirli olmasına rağmen ivmelenmesi gayet başarılı (özellikle 2 ve 3.vites) ve diğer dizellere göre sesinin daha tok çıkması diyebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sevdiğim :dikey konumlu silecekler,arka kapı açma kolları,bixenon farlar
Sevmediğim:İç tıkırtılar, tavandaki tutamakları bırakınca tak diye ses çıkarması.

cevat.m

Kayıtlı Üye
1.4 TDI cordoba kullanıcısı olarak motor çok iyi sesi bile artık çok hoş geliyor ancak arka diz mesafesi çok kötü dar.

trk_1990

Kayıtlı Üye
1.4 Tsi 2012 Seat Leon Fr kullanıcısı olarak koltuk konforu harika. Bir kez bile ne belimin nede boynumun ağrıdığı olmadı. Atikliğini çok sevdim. Sevmediğim yönü ise park halindeyken direksiyonu çevirince arkadan gelen gıcırtı sesi(Tabi bu her fr için geçerli değildir spor yay taktırdığım için olabilir diyor.)

Kerem0667

Kayıtlı Üye
1.0 motor yürümez diyenleri pişman etmesi en sevdiğim yönü tartışmasız bide arka stoplarımı çok seviyorum:) kapı üstü tutacakları neden koymamışlar hala anlamadım bide keşke biraz daha yere yakın olsaydı diyorum bazen

Resul

Kayıtlı Üye
1.4 Tsi 2012 Seat Leon Fr kullanıcısı olarak koltuk konforu harika. Bir kez bile ne belimin nede boynumun ağrıdığı olmadı. Atikliğini çok sevdim. Sevmediğim yönü ise park halindeyken direksiyonu çevirince arkadan gelen gıcırtı sesi(Tabi bu her fr için geçerli değildir spor yay taktırdığım için olabilir diyor.)
1 ay önce FR aldım bendede aynı ses var ve bende uyuz oluyorum :)

Phomos

Kayıtlı Üye
1 ay önce FR aldım bendede aynı ses var ve bende uyuz oluyorum :)
Bende aynı şekilde o sesi alıyorum yok mudur bir çaresi :D çok ince bir ses geliyor

Üst Alt