Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SD 625 Gülen LEON

@salvia keşke sende kırmızı yapsaydın,
Bu arada leonda arka cama kadar yapılsaydı bence güzel olurdu stop lambalarının arasındanda kırmızı şerit gibi yanardı

güzel olmuş emeğinize sağlık. bende böyle led yaptırmak istiyorum mete arkadaşımızın fikri mantıklı geldi dediği gibi stop lambalarına kadar yapılsa daha hoş bi gülümseme çıkardı ve kırmızı renk daha güzel olur sanırım...

dükkanda 1.5 metrelik bi parça şerit varmıs 5 dakkada yapıştırdım zaten hiç rengine bile bakmadım :)

serkan abi geçen kastamonudamıydın ....avm nin oto yıkamasında o sen isem ben serdar hani oradaki siyah leonunnsahibi abi birşey soracağım bu taktırdığın ledler 3 çiplimi baya bi kalın ve iyi aydınlatıyor olsa gerek.

serkan abi geçen kastamonudamıydın ....avm nin oto yıkamasında o sen isem ben serdar hani oradaki siyah leonunnsahibi abi birşey soracağım bu taktırdığın ledler 3 çiplimi baya bi kalın ve iyi aydınlatıyor olsa gerek.
bende bu sistemden 1 ay önce yaptırmıştım...
led olarak en ince ve üzeri silikonize bi çeşit led kullanıldı..sanırsam inceldikçe ışık huzmesi fazla oluyor ve bağajı kapatınca meydana çıkıyor...

Geri
Üst Alt