Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw'nin gittiği ustalar

Vay, biz komşuyduk ben çok küçükken, iyi tanırım yani. Yakalarsam birgün sorarım, nadir gidiyorum artık oralara.

Selam ümraniye sanayide ismail usta vardı ama telefonu değişmiş bulamadım .Triger zamanı geldi.
[doublepost=1475157964,1475098937][/doublepost]2013 te ümraniye sanayide Akan oto ismail ustaya gitmiş memnun kalmıştım.Ama şimdi bitmiş burası suriyeliler çalışıyor ustalar başka havalarda.üzüldüm şahsen.

Exclusive garage
Maslak Atatürk otosanayi
2. Kısım 21. Sk. No 714
0 (530) 203 05 86
Bütün sıkıntılarımda kapısını çalarım
İyi usta ama daha önemlisi iyi insan
Özellikle performans konularında kendini çok iyi yatiştirmiş
Sıkı bir vag cıdır
Dün de ziyaret edip
R8 bobin ve dv taktık
1e7402e0f15aa2e24181b422728617e1.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar Adana'da bildiğiniz iyi bir usta var mı? Enjektörlerin 2 tanesi yağ kaçırıyor. Üst kapak contası ve enjektör keçelerini Erzincan'da değiştirttim ama çözülmedi. Usta keçeler takarken kaymış diyip tekrar çıkarıp taktı ama maalesef çözülmedi. Tatil için Adana'ya geldim ve iyi bir usta lazım. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar Adana'da bildiğiniz iyi bir usta var mı? Enjektörlerin 2 tanesi yağ kaçırıyor. Üst kapak contası ve enjektör keçelerini Erzincan'da değiştirttim ama çözülmedi. Usta keçeler takarken kaymış diyip tekrar çıkarıp taktı ama maalesef çözülmedi. Tatil için Adana'ya geldim ve iyi bir usta lazım. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Adana da tanıdığım aracımın bakımını yaptırdığım vag grubu araçlarla ilgilenen özel servis var. Umut oto Cemil usta sorununuza çözüm bulacaktır.

Geri
Üst Alt