Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'den A-dan Z-ye Tüm Beklentileriniz ve Önerileriniz Nelerdir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
özel mesajjla detaylı adres bilginizi yollarmısınız bana

bır mesaj yazdıgımda alıntı yapıldıgı zamn haberım olmasını ısterdım ayrıca bır konuya yazı yazdıgım da dırek olarak o yazdıgım konular hakkında bır kontrol panelı olmasını ısterdım konuya abone ol dıye bırsey var ama bu bence benım soledıgımı karsılamıyor cunku emaıl adresıne gelıyor mesajların cevapları ben sıte ıcınde kontrol panelım ıcınden konular ve mesajlarıma alıntı yapılıp cevap verıldıgı zamn gormek ıstıyorum tıpkı donanımhaber forumundakı gbı belkı tam anlatamadım ama donanımhabere uyelıgı olan arkadaslarım ne demk ıstedıgımı cok ıyı anladılar dıye dusunuyorum

Saatimiz 1 saat geri kalmış sanırım, giden mesajlar 1 saat önce yazılmış gibi ordan anladım ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
online olan arkadaşlarımla pm atmadan da özgürce mesajlaşabileceğimiz bir canlı sohbet board u olmasını çok istiyorum...

-şu siyah arka plan ve füme renk çerçevelerden sıkıldım ... içim kararıyor...
-ayrıca site hostinginde sorun var mı ? site yavaş gibi ...
-siteye girdiğimde FACEBOOK eklentisinden nefret ediyorum , anasayfanın belirli bölümüne banner ekranı gibi bir bölüm yaratarak onu oraya koyabilir ve her siteye girişimizde önümüze çıkmasını engelleyebilirsiniz....
-anasayfa'da bulunan mesajlar bölümü daha da geliştirilerek , güncel konular ve mesajlar başlığı altında yönlendirilebilir."yeni mesaj" daha da ön plana konulabilir.
-anasayfa'da sağ üst köşedeki IBIZA değiştirilsin artık ... sürekli slayt şeklinde GIF formatında , SEATların bütün modellerinin bulunduğu bir GIF istiyorum ...

-şekil unsurlu sorunlarım var yani .
saygılar.

bır mesaj yazdıgımda alıntı yapıldıgı zamn haberım olmasını ısterdım ayrıca bır konuya yazı yazdıgım da dırek olarak o yazdıgım konular hakkında bır kontrol panelı olmasını ısterdım konuya abone ol dıye bırsey var ama bu bence benım soledıgımı karsılamıyor cunku emaıl adresıne gelıyor mesajların cevapları ben sıte ıcınde kontrol panelım ıcınden konular ve mesajlarıma alıntı yapılıp cevap verıldıgı zamn gormek ıstıyorum tıpkı donanımhaber forumundakı gbı belkı tam anlatamadım ama donanımhabere uyelıgı olan arkadaslarım ne demk ıstedıgımı cok ıyı anladılar dıye dusunuyorum

İsteğin üzerine bunuda hallettim. Sağ üstte dünya işaretine uyarı gelecek oradan takip edebilirsiniz.

-şu siyah arka plan ve füme renk çerçevelerden sıkıldım ... içim kararıyor...
-ayrıca site hostinginde sorun var mı ? site yavaş gibi ...
-siteye girdiğimde FACEBOOK eklentisinden nefret ediyorum , anasayfanın belirli bölümüne banner ekranı gibi bir bölüm yaratarak onu oraya koyabilir ve her siteye girişimizde önümüze çıkmasını engelleyebilirsiniz....
-anasayfa'da bulunan mesajlar bölümü daha da geliştirilerek , güncel konular ve mesajlar başlığı altında yönlendirilebilir."yeni mesaj" daha da ön plana konulabilir.
-anasayfa'da sağ üst köşedeki IBIZA değiştirilsin artık ... sürekli slayt şeklinde GIF formatında , SEATların bütün modellerinin bulunduğu bir GIF istiyorum ...

-şekil unsurlu sorunlarım var yani .
saygılar.

- Hostta şuanda sıkıntı yok hız gayet iyi
- Facebook eklentisi 24 saatte bir yada IP adresin değişince karşına çıkar. Aksi takdirde karşına çıkmaz, şuanda ona müdahale edemeyiz yoksa bir işe yaramaz :) İlerleyen sürümlerinde sayfayı beğenenlerde bu çıkmayacak üzerinde çalışıyoruz.
- Ana sayfadaki yeni mesajlar 15 adet olarak görünüyor. Daha fazlası görsel olarak kötü olur bu kadar ideal.
- İbiza Bocanegra temamıza uygun halde banner ile uyuşuyor kaldırılması imkansız :) Sürekli slayt şeklinde demişsin ama slaytla ne alakası var anlamadım sabit duruyor?
- Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt