Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'den A-dan Z-ye Tüm Beklentileriniz ve Önerileriniz Nelerdir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
scw market :)
Site yönetiminin ve buradaki arkadaşların elbet tanıdıkları yerler vardır. Sadece seat için değil, vw audi seat skoda olmak üzere aksesuar ve piyasada nadir bulunan ama çok şık malzemelerin oldugu bir market kurulabilir :)
Örneğin bagaj kapağı logosunun led olanları var çok hoş bir görüntüye sahip. Ülkemizde yaptıran varmı bilmiyorum ama dış ülkelerde birkaç modele baktım ve harikaydı. Bu gibi malzemeleri satan müşteri dostu scw market kurulabilir :)

scw market :)
Site yönetiminin ve buradaki arkadaşların elbet tanıdıkları yerler vardır. Sadece seat için değil, vw audi seat skoda olmak üzere aksesuar ve piyasada nadir bulunan ama çok şık malzemelerin oldugu bir market kurulabilir :)
Örneğin bagaj kapağı logosunun led olanları var çok hoş bir görüntüye sahip. Ülkemizde yaptıran varmı bilmiyorum ama dış ülkelerde birkaç modele baktım ve harikaydı. Bu gibi malzemeleri satan müşteri dostu scw market kurulabilir :)

Bununla ilgil zaman zaman çalışma oluyor ama forumda konu açılarak satışı oluyor, polar, anahtarlık, tshirt gibi. Ek olarak shop açmaya gerk duymuyoruz :)

Profil bilgilerinde Toledo 1.2 Style seçeneği yok. Bu seçeneğin eklenmesi zor değilse bir el atabilirseniz sevinirim.

Seçeneklere eklenmiştir.

Hayırlı akşamlar sticker almak istiyorum nasıl temin edebilirim

Erzincan iliç
Fatih mahallesi yeni şehir caddesi toki konutları c1-5 blok no 5 iliç erzincan
İsim = AKGÜN AKSU
05448353238
Siz mi göndereceksiniz

rica etsem seat leon 2.0 tsi cupra yi arac listesine eklermisiniz.2.0 tfsi olan modeller.bmw xdrive bile var. 2.0 tsi olmamasina sasirdim acikcasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt