SCW'den A-dan Z-ye Tüm Beklentileriniz ve Önerileriniz Nelerdir ? | Sayfa 9 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SCW'den A-dan Z-ye Tüm Beklentileriniz ve Önerileriniz Nelerdir ?

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
spoiler butonu olsa çok güzel olur alıntı butonunun yanında resimleride bu spoiler ların içine koysak hem forumun boyutunu küçültür okunması kolay hale getirir insanın gözünü yormaz.

Duvi

Kayıtlı Üye
Sitenin köklü degisiminden bahsetmişsin serbay..kişilerin profil fotograflarının koyduğu çerçeve daha şık ve biraz daha büyük ebatlarda olsa nasıl olur..birde fotografın üzerine tıklayınca gercek boyut fotograf sekilde açılması forum üyelerinin simalarının akılda kalıcılığını arttırır kanaatindeyim..

PATRON

Administrator
spoiler butonu olsa çok güzel olur alıntı butonunun yanında resimleride bu spoiler ların içine koysak hem forumun boyutunu küçültür okunması kolay hale getirir insanın gözünü yormaz.
Sitenin köklü degisiminden bahsetmişsin serbay..kişilerin profil fotograflarının koyduğu çerçeve daha şık ve biraz daha büyük ebatlarda olsa nasıl olur..birde fotografın üzerine tıklayınca gercek boyut fotograf sekilde açılması forum üyelerinin simalarının akılda kalıcılığını arttırır kanaatindeyim..
postbit yani üyelerin profil kısmında değişiklik yapamayız temanın görselliği bozuluyor fotoğrafa gelincede tıklanıp açılan yaparsak resmin üzerinde bildirim çıkıyor ve çok kötü duruyor daha önce denedim. En iyi ve sade şekli bu şimdilik. vbulletin 5 serisine geçene kadar tema böyle kalacak. :)

YEKTA

Kayıtlı Üye
[MENTION=23847]goretek[/MENTION] bak bakalım oldumu kardeşim kötü anılarını unut bak keyfine kardeşim

YEKTA

Kayıtlı Üye
[MENTION=23847]goretek[/MENTION] bak bakalım oldumu kardeşim kötü anılarını unut bak keyfine kardeşim

goretek

Kayıtlı Üye
@goretek bak bakalım oldumu kardeşim kötü anılarını unut bak keyfine kardeşim
Yekta abi sen oldu diosan olmuştur :) Buaradaki herkes aracına sevgilisi kadar iyi bakıyor kötü anıları olsun istemiyor. Doğum günümde başıma gelen bu olay beni çok üzmüştü o günle ilgili tüm anılarımı sildim sadece bu kalmıştı çok teşekkür ederim. Trafikte çok dikkatli olmalıyız biz nekadar iyi kullanırsak kullanalım kurallara uymayan birisi aracınıza zarar verebiliyor. saçlarıma beyazlar düştü o günden sonra :)

RickPierOneiL

Kayıtlı Üye
daha önce önerildi mi bilmiyorum ama kan grubumuz yazsa profillerde nasıl olur ? hepimiz trafikteyiz sonucta heran kana ihtiyacımız olabilir. en azından birbirimizin kan grubunu bilirsek belki bir nebze faydamız dokunabilir.

PATRON

Administrator
daha önce önerildi mi bilmiyorum ama kan grubumuz yazsa profillerde nasıl olur ? hepimiz trafikteyiz sonucta heran kana ihtiyacımız olabilir. en azından birbirimizin kan grubunu bilirsek belki bir nebze faydamız dokunabilir.
Profil ayarlarında kan grubu yazıyor zaten seçebiliyoruz.