Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'den A-dan Z-ye Tüm Beklentileriniz ve Önerileriniz Nelerdir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Hostta şuanda sıkıntı yok hız gayet iyi
- Facebook eklentisi 24 saatte bir yada IP adresin değişince karşına çıkar. Aksi takdirde karşına çıkmaz, şuanda ona müdahale edemeyiz yoksa bir işe yaramaz :) İlerleyen sürümlerinde sayfayı beğenenlerde bu çıkmayacak üzerinde çalışıyoruz.
- Ana sayfadaki yeni mesajlar 15 adet olarak görünüyor. Daha fazlası görsel olarak kötü olur bu kadar ideal.
- İbiza Bocanegra temamıza uygun halde banner ile uyuşuyor kaldırılması imkansız :) Sürekli slayt şeklinde demişsin ama slaytla ne alakası var anlamadım sabit duruyor?
- Teşekkürler.[/QUOTE]

cevaplar için teşekkürler.
-demek istediğim ; ibiza bocanegra yerine tüm SEAT modellerinin olduğu bir slayt şeklinde sürekli dönen SEAT modellerinin sürekli önümüze gelmesi.
örn... 99 model CUPRA2 gelicek.1 dakika sonra TOLEDO mk2 ... 1 dakika sonra da atıyorum , LEON mk1 sport.
yada ; 15 saniye aralıklı olarak geçicek bu resimler ... IBIZA BOCANEGRA olan bölüm için belirtmiştim :)

Çok şükür benim bir sıkıntım yada şikayetim yok (= fakat sizlerle yaşadığım bir olayı paylaşıp fikir vermek/fikrinizi almak istiyorum.. Geçen gün her zamanki gibi İbiza'lara selam verirken (dıt-dıdıtdıt-dıt-dıt şeklinde =D) selam verdiğim bir İbiza'nın arka camında "***" Logolu bir sticker gördüm.. Eve döndüğümde araştırdım "Seat Club Turkey" diye bir forum sitesi çıktı.. İsminden de anlaşılacağı üzere bizimle aynı konular üzerine muhabbet eden bir topluluk, belki bilenler vardır hatta aramızda da.. Sonra düşündüm; "Ya konu aynı, muhabbet aynı, neden iki ayrı site var ki :rolleyes:" dedim kendi kendime.. Sanki bu iki site birleşse hem paylaşımlar artar hem de daha kapsamlı ve büyük bir arşive sahip olurduk diye düşündüm.. Gerek olduğundan değil tabiki de, sadece bir fikir (= Yöneticilerimiz bir birleşme düşünmüşler midir, iyi mi olur kötü mü, üye arkadaşlarımız ne der bu konuda merak ettim..

:) zamanında hep oradaydık zaten oradakiler bizi bizde onları tanıdık ama zamanla ayrıldık. Oturmuş bir sistem var yani dediğin uzun bir mevzuu hiç girmeyelim :)

bır mesaj yazdıgımda alıntı yapıldıgı zamn haberım olmasını ısterdım ayrıca bır konuya yazı yazdıgım da dırek olarak o yazdıgım konular hakkında bır kontrol panelı olmasını ısterdım konuya abone ol dıye bırsey var ama bu bence benım soledıgımı karsılamıyor cunku emaıl adresıne gelıyor mesajların cevapları ben sıte ıcınde kontrol panelım ıcınden konular ve mesajlarıma alıntı yapılıp cevap verıldıgı zamn gormek ıstıyorum tıpkı donanımhaber forumundakı gbı belkı tam anlatamadım ama donanımhabere uyelıgı olan arkadaslarım ne demk ıstedıgımı cok ıyı anladılar dıye dusunuyorum

sanırım ıstegımı gene kaldırmıssınız bır ara yapmıstınız sımdı gene ole bırsey yok neden acaba

ufak bir uyumsuzluk söz konusu sitede.. onları bi halledelim tekrar koymaya calısıcam onu.

sıte cok kotu olmus ya oncekı halı cok daha guzeldı

Arama butonu içindeki misin ayrı yazılabilir mi?Takıldım oraya :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt