SCW'den A-dan Z-ye Tüm Beklentileriniz ve Önerileriniz Nelerdir ? | Sayfa 11 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SCW'den A-dan Z-ye Tüm Beklentileriniz ve Önerileriniz Nelerdir ?

Micqrop

Kayıtlı Üye
scw market :)
Site yönetiminin ve buradaki arkadaşların elbet tanıdıkları yerler vardır. Sadece seat için değil, vw audi seat skoda olmak üzere aksesuar ve piyasada nadir bulunan ama çok şık malzemelerin oldugu bir market kurulabilir :)
Örneğin bagaj kapağı logosunun led olanları var çok hoş bir görüntüye sahip. Ülkemizde yaptıran varmı bilmiyorum ama dış ülkelerde birkaç modele baktım ve harikaydı. Bu gibi malzemeleri satan müşteri dostu scw market kurulabilir :)

PATRON

Administrator
scw market :)
Site yönetiminin ve buradaki arkadaşların elbet tanıdıkları yerler vardır. Sadece seat için değil, vw audi seat skoda olmak üzere aksesuar ve piyasada nadir bulunan ama çok şık malzemelerin oldugu bir market kurulabilir :)
Örneğin bagaj kapağı logosunun led olanları var çok hoş bir görüntüye sahip. Ülkemizde yaptıran varmı bilmiyorum ama dış ülkelerde birkaç modele baktım ve harikaydı. Bu gibi malzemeleri satan müşteri dostu scw market kurulabilir :)
Bununla ilgil zaman zaman çalışma oluyor ama forumda konu açılarak satışı oluyor, polar, anahtarlık, tshirt gibi. Ek olarak shop açmaya gerk duymuyoruz :)

Profil bilgilerinde Toledo 1.2 Style seçeneği yok. Bu seçeneğin eklenmesi zor değilse bir el atabilirseniz sevinirim.
Seçeneklere eklenmiştir.

akgun_24

Kayıtlı Üye
Erzincan iliç
Fatih mahallesi yeni şehir caddesi toki konutları c1-5 blok no 5 iliç erzincan
İsim = AKGÜN AKSU
05448353238
Siz mi göndereceksiniz