SCW'den A-dan Z-ye Tüm Beklentileriniz ve Önerileriniz Nelerdir ? | Sayfa 10 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SCW'den A-dan Z-ye Tüm Beklentileriniz ve Önerileriniz Nelerdir ?

expectationstar

Kayıtlı Üye
mrb eski site şekli bence daha iyiydi kusura bakmayın ama biraz karışık galeri deniyor girişte kıa güzel olmamış

PATRON

Administrator
mrb eski site şekli bence daha iyiydi kusura bakmayın ama biraz karışık galeri deniyor girişte kıa güzel olmamış
Yeni yazılımın çok fazla özelliği mevcut belli bir süre siteyi kullanmış olsanız kesinlikle alışırdınız :) Albüme istenilen resim yüklenebilir buna müdahale edemeyiz kurallara aykırı olmadıkça

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Şu an herşey stabil çalışıyor... Bence gayet güzel oldu... En çok galeri işine sevindim... Önceki sitede foto yüklemek eziyet gibiydi resmen... Eline sağlık Serbay...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biliyorsunuz SCW ailesi çok kısa zamanda çok iyi bir konuma geldi hep birlikte. Dahada iyi yerlere gelebilmek için tüm üyelerin görüşlerini, önerilerini, düşüncelerini bekliyorum.

Bu konu her ama her türlü yoruma açıktır. Aklınıza ne geliyorsa ne diliyorsanız yorum yapabilir, istekte bulunabilirsiniz. Hiç çekinmeden, gücenmeden tüm yorumlarınızı bekliyorum. Dilerseniz bizlerden rahatsız olduğunuz konuları, dilerseniz görevini yapmadığını düşündüğünüz şeyleri, dilerseniz yanlış yaptığımız şeyleri yorumlayabilirsiniz. Kısaca her türlü yoruma açıktır.

Evet, bizlerden beklentileriniz, istekleriniz neler arkadaşlar?
Serbay kardeşim önceki gibi üye o an online ise profilinde yeşil yada başka renk ile belli etsek nasıl olur acaba?

ADA07

Forumdan Uzaklaştırıldı
SCW Ladies
Önerim var beni yönetici yapın :))