Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ve GAZİANTEP'TEKİ KARDEŞ OKULUMUZ

yadımda bulunun kişi sadece 1 mi ?
YARDIMDA BULUNANLAR
1-Leeveent :tşk:

kendimden utanmakla beraber bu hafta bişyler yapıcam

Kargo yola çıktı... Bi kaç okul pantolonu ve bi kaç kıyafet... Tahmini varış zamanı 10,8,2011... MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU müdürlüüğüne gönderildi...

Yanlız belirtmek istediğim bi kaç nokta var; 1.si kargoyu direk adresle göndremiyoruz bi isim lazım allahtan ordakiler akıl verdide yollamadan dönmedim... Müdürlüğüne yazınca oluyormuş...
2. si kargo ücretini kafasına takıp göndermekten vaz geçenler var ise PTT yi kullansınlar çok uygun fiyata gönderdim... yaklaşık 4 kg koli 6 tl...

He birde şunu belirtmek isterim arkadaşlar az ama öz olsun... Özellikle göndereceğiniz kıyafetler kullanılmamış olursa bu tarz yardımlar daha etkili olur...

Bende Hepsiburada ile gönderdim ama Gaziantep ve Nizip'in haricinde bir bölge daha soruyor. Ben orayı en üstteki seçenek olan Kocatepe seçtim. Umarım doğrudur. Kocatepe, Salkım, Sekili, Tatlıcak, Uluyatır diye seçenekler vardı.

Merhaba Arkadaşlar

Üyelerimizden hepimizin sevdiği -48- kullanıcı adlı Varol ile sohbet ederken böyle bir konu açıldı..İlk fikir Varol un Gaziantep'teki MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU oldu..

Okuldaki evlatlarımız ve kardeşlerimizin birçok ihtiyaçları var..Haliyle maddi imkanlardan kaynaklanan sorunlardan ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar..Malum önümüz kış ve öğretim dönemi olduğu için önceliklere dikkat edelim..

Bizler kendi imkanlarımızla maddi olarak değil ama aklımıza gelen aşağıdaki ihtiyaç olabilecek malzemeleri kargo adreslerine direk olarak gönderebiliriz..Bunlar kullanılabilecek durumda olan,kardeşimizden, çocuklarımızdan kalan herşey olabilir..

Bunlara Örnek;

-- Okul ihtiyaçları (Kitap,Defter,Kalem vb) - 1.Derecede Önemli
-- Spor Malzemeleri 5 er Adet Futbol,Basketbol,Voleybol Topu - 1.Derecede Önemli
-- Kıyafetler (Her yaş ve her mevsim için olabilir) - 1.Derecede Önemli
-- Ayakkabılar - 1.Derecede Önemli
-- Oyuncaklar
-- Okula gönderilebilecek her türlü malzeme

Şimdilik isteyen üyelerimiz kendi imkanlarıyla aşağıdaki okul adresine kargo yapabilirler..Daha sonrasında bunu organize edip yönetici aracılığıyla bu gönderim işi yapılacaktır..

YARDIM KURALLARI..
--Şimdilik maddi olarak herhangi bir girişim yapmıyoruz..
--Kesinlikle yapılan yardım gizli olarak kalacak olup,herhangi bir reklam yapılmayacaktır..
--Kargo ücreti karşı ödemeli gönderilmeyecek..Gönderen kendisi ödeyecek..
--Gönderen arkadaşlarımızın Sitedeki isimlerinide yazmaları lazım..

YARDIMDA BULUNANLAR
1-Leeveent :tşk:
2-Anarchist :tşk:
3-eneSene :tşk:

SEVGİ ve SAYGILARIMLA..

Kargo Adresi;

MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU MÜDÜRLÜĞÜNE..
BELKIS MAH. NO 30 NİZİP- GAZİANTEP

Bugün 2 koli gönderecektim ancak pazartesiye de getirecekler olduğu için onları bekleyeyim diyorum. Hepsi topluca gitsin.

şu ana kadar beni kargodan iki kere aradılar gelen malzeme için...herkese teşekkürler

Varol abi okuldaki sistem ne durumda bizim zamanımızdaki gibi

kara tahta + tebeşirmi ?
silinen tahta + kalem mi ?

Varol abi okuldaki sistem ne durumda bizim zamanımızdaki gibi

kara tahta + tebeşirmi ?
silinen tahta + kalem mi ?

abim ikisinden de var...
yeni bina silinenden
eski bina da tahta olan sınıflar var

silinen tahta kalemlerini zati öğretmenler alıyor ona girme..öğretmende yardım etmiş olur..
tebeşiri kim alıyor bilmiyorum..ne yalan söyleyeyim..
ama akşam hocalardan biri online olunca sorarım

Geri
Üst Alt