Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW TT Organizasyonu..

Ben organizasyon yapılmasın demedim. Tam tersi her zaman organizasyon yapılmasını destekler teşviklerim. Mümkün oldukçada hepsine katılırım. Benim dikkat çektiğim tek şey, güvenlik konusunda herkesin sorumluluğunun kendine dair olduğunu imzalayacağı bir belge ile göstermesi gereği. Zaten pistin böyle bir prosedürü vardır. Benim dikkat çektiğim tek nokta bu.
Burada zaten herkes birbirini tanıyo, ne problem olabilir gibi düşünceler gerçekçilikten uzak. İmzalanacak bir belge ne organizasyonu engeller, ne de güvensizlik problemi çıkarır. Bu sadece bir prosedür ve önlemdir. Bir topluluk yöneticisinin, organizasyon adı altında birçok adamı pist koşullarında, hızlar ne olursa olsun bir araya getirmesi, kişiler sorumluluklarını kabul etmediği sürece suçtur. Bir kaza olmasa bile suçtur. Ki kaza olduğu takdirde çok daha ağır cezaları vardır.

iyi bişi yapıyosun ama neden bunu buraya yazıyosun ki benim sana ve diğer arkadaşlara demek istediğim buydu bunu okuyan başka insanların aklında oluşucak düşünce aa baksana tok takladan bahsediyolar üstüne bide kağıt imzalatıyolar diye katılıcak insanların da düşüncelerini deiştirmiş oluyosun halbuki bunu abi bak eksik düşünmüşsünüz die gidip yiğite cezmi abiye veya diğer yöneticilerimize yazmış olsaydın keşke.

Burada bunu herkes görecek. Göze alan aracıyla piste çıkar; almayan çıkmaz. O nası söz öyle. İnsanlardan mı saklıyıcam bunu.

Burada bunu herkes görecek. Göze alan aracıyla piste çıkar; almayan çıkmaz. O nası söz öyle. İnsanlardan mı saklıyıcam bunu.

ben farklı birşey söylemedin ayberk kimseden gizlensin demedim sadece bunları keşke organizasyon sorumlularına iletseydinde onlar değerlendirp organizasyon netleştiğinde açıklasalardı dedim bu konuda şu anada yaptığın lafları çarpıtarak insanların gözünü korkutmaktan başka bişi deildir.

Geri
Üst Alt