Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Trakya Organizasyonları

Bana uyar. 16.03.2013 tarihinde saat 13:00 dan sonra akşama kadar boşum. :)

Ben de Istrancalıyım. Bu haftasonu o civarlarda olacağım. Saray, Vize, Çerkezköy, Çorlu falan olursa gelebilirim sanırım. Ehliyet ve araba yeni, öyle aşırı uzaklaşmayayım diyorum ilk başlarda :) Ama gençlik ateşi ile Uzunköprü'ye bile sürüklenebilirim belki :D

Ben de Istrancalıyım. Bu haftasonu o civarlarda olacağım. Saray, Vize, Çerkezköy, Çorlu falan olursa gelebilirim sanırım. Ehliyet ve araba yeni, öyle aşırı uzaklaşmayayım diyorum ilk başlarda :) Ama gençlik ateşi ile Uzunköprü'ye bile sürüklenebilirim belki :D
Bu bölgeler bana uyar

onurcum akşam yani hava karardığında problem olurmu senin için..

Arkadaşlar bence bu buluşma işini ileri ki bi tarihe atalımki herkes kesndini ayarlayabilsin
mesela benim k.valide ile kpeder burda %99 gelemem bu haftasonu.. :D

Geri
Üst Alt